کد خبر: 122951 A

محمدرضا جعفری جلوه به همراه مدیران بنیاد با حضور در منزل کشاورز در جریان آخرین وضعیت ایشان قرار گرفتند. این بازیگر چندی است که در بستر بیماری به سر می‌برد.

ایلنا: مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با حضور در منزل محمدعلی کشاورز بازیگر پیشکسوت سینمای ایران، از این هنرمند عیادت کرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا جعفری جلوه به همراه مدیران بنیاد با حضور در منزل کشاورز در جریان آخرین وضعیت وی قرار گرفت. این بازیگر چندی است که در بستر بیماری به سر می‌برد.

جعفری جلوه ضمن تقدیر از تلاش‌های این بازیگر پیشکسوت در عرصه سینما، تئا‌تر و تلویزیون که از گنجینه‌های بازیگری سینمای ایران به شمار می‌رود، گفت: شما با نقش آفرینی‌های خود جایگاه ثابتی در خاطرات نسل‌های مختلف دارید و امیدوارم در سال‌های آتی نیز در حوزه سینما و فرهنگ حضوری تاثیرگذار داشته باشید.

وی با آرزوی سلامتی برای همه هنرمندان کشور ادامه داد: باتوجه به اینکه همه هنرمندان، نقش مهمی برای رشد و تعالی سینمای کشور برعهده دارند و بضاعت و توان خود را در این راستا به کار می‌گیرند. هویت سینمای ایران به نام هنرمندان این سرزمین گره خورده و با تلاش همگان امروز صاحب سینمایی ارزشمند و تاثیرگذار چه در سطح داخلی و چه در سطح بین‌المللی هستیم.

محمدعلی کشاورز نیز ضمن تقدیر و تشکر از این دیدار، از حضور مجدد مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در عرصه سینمای کشور ابراز خرسندی کرده و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

محمد علی کشاورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر