کد خبر: 123929 A

در آیین نکوداشت جشنواره سینما حقیقت که با عنوان «سینمای مستند جنوب؛ با تکریم ناصر تقوایی و سیّدحسن بنی هاشمی» برپا می‌شود، از این دو فیلمساز پیشکسوت جنوبی تجلیل خواهد شد.

ایلنا: در هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت، از ناصر تقوایی و سیّدحسن بنی هاشمی مستندسازان باسابقه جنوبی تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گزارش ایلنا، در آیین نکوداشت جشنواره که با عنوان «سینمای مستند جنوب؛ با تکریم ناصر تقوایی و سیّدحسن بنی هاشمی» برپا می‌شود، از این دو فیلمساز پیشکسوت جنوبی تجلیل خواهد شد.

در این برنامه و با نمایش آثار منتخبی، از ۲۰ مستندساز جنوبی دیگر هم تقدیر می‌شود که اسامی این فیلمسازان به این شرح است: حبیب احمدزاده، فیما امامی، عباس امینی، رامتین بالف، سودابه باباگپ، حبیب باوی ساجد، الهام حسین‌زاده، محمود رحمانی، علی شهابی‌نژاد، سیّدحسین صافی، مهدی طرفی، حبیب علوانی، داریوش غریب‌زاده، کریم فائقیان، محمدرضا فرطوسی، عارش کوردسالی، مرتضی مطوری، پریوش نظریه، ماجد نیسی و بهزاد وزیری.

هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۲ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ناصر تقوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر