کد خبر: 123956 A

میرزاخانی از زحمات هیئت مدیره و هیئت امنا، انجمن سینمای جوانان ایران ودفا‌تر تابعه و همچنین اهالی سینما و اصحاب رسانه و مطبوعات تشکر کرد.

ایلنا: در حالی که روز گذشته(۴ آبان)؛ حبیب ایل بیگی به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران از حجت ا.. ایوبی حکم گرفت، هاشم میرزاخانی طی پیامی پست مدیرعاملی انجمن را به وی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، در متن پیام میرزاخانی آمده است:

ضمن تبریک به مناسبت انتصاب شما به عنوان مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و آروزی توفیق برای آن برادر محترم در انجمن، امیدوارم با توجه به جایگاه و منزلتی که این خانواده بزرگ در این دوره با سعی و تلاش تمامی معاونین، کارکنان خدوم، سرپرستان محترم ودلسوز دفا‌تر درسراسر کشور، مدرسین و مربیان و اعضای خود کسب نموده همچنان در جاده پیشرفت حرکت کرده و توفیقات بیشتری را نصیب انجمن سینمای جوانان ایران نمایید.

جا دارد از زحمات همکارانم در هیئت مدیره و هیئت امنا، انجمن سینمای جوانان ایران ودفا‌تر تابعه و همچنین اهالی سینما و اصحاب رسانه و مطبوعات که در این سال‌ها با توجه ویژه و اهتمام خاص خود موجب خارج شدن فیلم کوتاه از انزوا و سربلندی فیلم کوتاه سینمای فرهیختگان بودند تشکر و قدردانی نمایم.

انجمن سینمای جوانان ایران میرزا خانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر