کد خبر: 127326 A

پوسترهای بخش‌های فیلم اول، سینمای ملی، و بین الملل سی و دومین جشنواره فیلم فجر با حضور مدیران جشنواره و جمعی از سینماگران و اهالی رسانه در محل موسسه رسانه‌های تصویری رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پوسترهای بخش‌های فیلم اول، سینمای ملی، و بین الملل سی و دومین جشنواره فیلم فجر با حضور مدیران جشنواره و جمعی از سینماگران و اهالی رسانه در محل موسسه رسانه‌های تصویری رونمایی شد.

محمد حیدری مدیرهنری جشنواره فیلم فجر با اشاره به طراحی این پوستر‌ها گفت: ما امسال یک تم مشخص را برای جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته‌ایم که آیتم رنگ فیروزه‌ای، سورمه‌ای و بنفش است و در طراحی پوستر‌ها این تم یک نواخت را حفظ کرده‌ایم.
وی ادامه داد: پوس‌تر بخش بین المللی را مجید برزگر و بخش سینمای ایرانیعنی سودای سیمرغ و نگاه نو را مهدی سعیدی طراحی کردند.

همچنین سایت رسمی جشنواره فیلم فجر نیز در این مراسم رونمایی شد.

جلیل اکبری صحت مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر نیز گفت: ما تلاش داریم در این سایت تمام مدارک و اسناد سی دوره گذشته جشنواره فیلم فجر را قرار دهیم و از تمام کسانی که مدرک و یا تصویری از جشنواره فیلم فجر دارند تقاضا می‌کنم که آن را در اختیار ما قرار دهند.

در این مراسم رسول صدرعاملی، ابراهیم داروغه‌زاده، علیرضا رضاداد، حمید فرخ‌نژاد، حمیدرضا مدقق، محمدرضا عباسیان، علیرضا داوودنژاد، ابراهیم فیاض، علی رضا شجاع نوری، ناصر باکیده، محمد عرب، مینو فرشچی، جمال امید، منوچهر شاهسواری، انسیه شاه حسینی، مسعود فراستی، پوران درخشنده، داریوش فرهنگ حضور داشتند.

جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر