کد خبر: 128169 A

حجت الله ایوبی:

حق سینماگران است که محبوب دل همه ایرانی‌ها باشید و حیف است که شما در سال‌های گذشته بسیار آزرده شده‌اید اما امیدوارم دیگر این آزردگی پایان یافته باشد.

ایلنا: حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی معتقد است که امروز باید سینماگران گذشته را فراموش کنند و به آینده‌ای بدون حاشیه توجه کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی که در مراسم رونمایی از طرح معماری خانه هنر هریس در خانه سینماسخن می‌گفت با اشاره به فضای بوجود آمده در روزهای اخیر در سینما گفت: هنرمندان ما هنوز دلشان پر است و ناراحت هستند. من امیدوارم که سینماگران در دوران امید گذشته را فراموش کنند و به آینده‌ای بدون حاشیه بپردازند.
وی با تشکر از بانیان این کار خیر افزود: حق شما سینماگران است که محبوب دل همه ایرانی‌ها باشید و حیف است که شما در سال‌های گذشته بسیار آزرده شده‌اید اما امیدوارم دیگر این آزردگی پایان یافته باشد.
ایوبی در ادامه گفت: حرکتی که هنرمندان سینما انجام داده‌اند بسیار زیبا است بهترین کاری که می‌توانستند برای مردم هریس اجام دهند ساخت خانه هنر بود.
وی با اشاره به معماری این بنا افزود: من هرجایی که ساخته می‌شود نگران شکل معماری آن می‌شوم اما معماری این خانه نشان داده است که عناصر معماری ایرانی در آن وجود دارد و بسیار خوب است و ما نیز قول می‌دهیم که در صورت تکمیل این بنا سالن سینمایی آن را تجهیز کنیم.
ایوبی با آرزوی آبادی و پابرجایی خانه سینما گفت: مردم دوست دارند این رفتار‌ها و این چهره خوب سینماگران را ببینند زیرا چهره واقعی سینمارگران پر افتخار ایرانی همین است. چهره‌ای که به دنبال کار خیر برای مردم و به فکر مردم و بی‌حاشیه است.
رئیس سازمان سینمایی در ادامه افزود: هر روش و فردی که چهره‌ای غیر از این را به جامعه معرفی کند به سینما ظلم کرده است. امروز ما باید حاشیه‌ها را‌‌ رها کنیم و به اصل بپردازیم.

خانه سینما ایوبی خانه هنر هریس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر