کد خبر: 128287 A

درخشنده:

فیلم «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» با حضور پوران درخشنده، شیرین بینا، مائده طهماسبی، سارا بهارلو و غزل ذوالفقاری به نفع بنیاد خیریه پروین آراسته اکران شد.

ایلنا: فیلم «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» با حضور پوران درخشنده به نفع بنیاد خیریه پروین آراسته اکران شد.

به گزارش ایلنا، این مراسم در تاریخ ۱۴ آذر ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ در مجموعه فرهنگی - ورزشی چمران با حضور پوران درخشنده، شیرین بینا، مائده طهماسبی، سارا بهارلو و غزل ذوالفقاری از بازیگران فیلم «هیس!» که یکی از حامیان موسسه خیریه آراسته است در راستای انتفاع و توانمندی بیشتر موسسه برگزار شد.

در این مراسم هنرمندان دیگری همچون؛ بهنوش بختیاری و الهام حمیدی نیز حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم فیلمی از عملکرد و فعالیت‌های عمده موسسه نمایش داده شد و سپس آراسته در ارتباط با دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش مؤسسه و برخی از موفقیت‌های درخشان آن‌ها و همچنین در جهت برنامه‌های و رویکردهای آینده موسسه سخنرانی کرد.

در ادامه و پس از اکران فیلم «هیس!»، درخشنده با اذعان به اینکه از هیچ حمایتی در جهت تحقق اهداف موسسه دریغ نخواهند کرد، رهیافت کلی موسسه به منظور شناسایی و کشف استعدادهای درخشان جوانان و کمک به شکوفا شدن آن را حرکتی ارزشمند و در خور تقدیر قلمداد کرد.

وی گفت: همگان بخصوص دولتمردان، اقشار توانمند، هنرمندان و فرهنگیان می‌بایست به منظور ارتقاء سطح آگاهی جامعه و شکوفایی استعداد جوانان از این اقدام فرهنگی و اجتماعی مؤسسه آراسته حمایت و پشتیبانی کنند.

در پایان این مراسم لوح تقدیری از طرح مؤسسه به درخشنده تقدیم شد.

فیلم سینمایی «هیس! دختر‌ها فریاد نمی‌زنند»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر