کد خبر: 128754 A

مومنی شریف به مناسبت دریافت جایزه یونسکو به خاطر مضمون توسط فیلم «حوض نقاشی» محصول حوزه هنری در جشنواره آسیاپاسفیک پیام تبریکی صادر کرد.

ایلنا: محسن مومنی شریف(رئیس حوزه هنری) در پیامی؛ موفقیت کسب شده توسط فیلم سینمایی حوض نقاشی را به عوامل این فیلم تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، رئیس حوزه هنری به مناسبت دریافت جایزه یونسکو به خاطر مضمون توسط فیلم «حوض نقاشی» محصول حوزه هنری در جشنواره آسیاپاسفیک پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به این شرح است:

خدا را شکر می‌کنم در روزهایی که سینمای ایران خود را برای جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی آماده می‌کند، فیلم حوض نقاشی بعد از جایزه ارزشمندی که از دست مردم شریف و هنردوست ایران گرفت، صدرنشین یکی از مهم‌ترین جشنواره‌ها و رویدادهای سینمایی دنیا نیز شده و جایزه مضمونی مهمی را دریافت کرده است.

سینمای نجیب ایران ثابت کرده که اگر با مدیریتی مبتنی بر تدبیر و دوراندیشی همراه باشد، می‌تواند الگوهایی موفق و جریان ساز را به سینمای دنیا و مخاطبان تشنه حقیقت و عدالت و اخلاق عرضه کند. دفاع تمام قد حوزه هنری از فیلم‌های سالم و نجیب، مسیر سینمای اخلاق مدار را هموار‌تر از گذشته کرده است. دریافت جایزه ویژه یونسکو در جشنواره آسیا پاسفیک توسط فیلم دوست داشتنی حوض نقاشی نشان می‌دهد که این جریان فیلمسازی در جامعه نخبگانی دنیا جایگاه رفیع خود را حفظ کرده است.

اینجانب موفقیت کسب شده را به تهیه کننده محترم جناب آقای منوچهر محمدی، کارگردان هنرمند جناب آقای مازیار می‌ری و گروه سازنده سختکوش فیلم تبریک می‌گویم و امیدوارم خانواده بزرگ حوزه هنری همواره یاوری دلسوز برای سینمای اخلاق و امید باشند.

فیلم حوض نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر