کد خبر: 129019 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران در گفت وگو با ایلنا:

محل حادثه سقف تاسیسات سینما به مساحت ۵۰۰ متر مربع بود که به دلیل جنس کامپوزیت دچار حریق شده بود و آتش در حال سرایت به سالن سینما بود.

ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش گرفتن سینما ایران و نجات ۲۰۰ تن خبر داد.

" سید جلال ملکی " در گفت‌و‌گو با ایلنا، از آتش سوزی در سینمای ایران واقع در خیابان شریعتی، خیابان بهار خبر داد و گفت: در ساعت ۱۸:۵۱ این آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ اعلام می‌شود که به دلیل کثرت تماس‌ها ۷ ایستگاه آتش نشانی به همراه ۵ ایستگاه حریق، دو گروه نجات و دستگاه نردبان و دو دستگاه خودروی تنفسی اعزام شد.

وی با بیان اینکه به تشخیص فرمانده گروه ۵ ایستگاه به همراه یک دستگاه نردبان برای خاموشی حریق وارد کار شدند، افزود: محل حادثه سقف تاسیسات سینما به ۵۰۰ متر مربع بود که به دلیل جنس کامپوزیت دچار حریق شده بود و آتش در حال سرایت به سالن سینما بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه دود زیادی در محوطه سینما وجود داشت، تصریج کرد: ۲۰۰ نفر در سالن سینما وجود داشتند که در گام نخست آتش نشانان این افراد را بدون هیج مصدومی از سالن سینما خارج کردند.

ملکی تاکید کرد: در این حادثه تنها یک آتش نشانان از ناحیه گردن دچار آسیب شد که آن فرد نیز در محل مداوا شد. آتش در سینما اطفا شد. عملیات در ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه پایان یافت.

سینما ایران آتش سوزی سینما ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر