کد خبر: 131521 A

جلسه بعدی تدوین آئین نامه شورای صنفی نمایش روز شنبه هفته آینده۷ دی ماه برگزار خواهدشد.

ایلنا: بحثو گفت‌و‌گو بین اعضای شرکت کننده در جلسات تدوین آیین نامه و ضوابط نمایش سال ۹۳، با برگزاری چهارمین جلسه این گروه ادامه یافت.
به گزارش ایلنا، در این جلسه که با حضور «محمد احسانی»، «معاون آثار و فعالیت‌های سینمایی» در کنار نمایندگانی از تهیه کنندگان، سینما داران و پخش کنندگان و کانون کارگردانان برگزارشد، اعضا به بررسی پیشنهادات ارائه شده پرداختند.
میل حصول به نتیجه مناسب در چرخه اکران و ایجاد رضایتمندی در سینمای ایران محور اصلی تلاش اعضای گروه تدوین کننده آیین نامه و ضوابط نمایش سال ۹۳ می‌باشد که به تدریج در حال شکل گیری است.
بنا براین گزارش، در حالی که بحث‌های مقدماتی و کلی در این خصوص پایان یافته و پیش نویس آیین نامه مذکور تقریبأ نهایی شده است اعضاء در حال بحثو بررسی در خصوص بندهای آیین نامه پیشنهادی هستند.
با توجه به دقت نظر اعضای جلسه در بررسی دقیق هر یک از بندهای پیشنهادی آیین نامه امکان ادامه یافتن این موضوع در جلسات آتی دور از ذهن نیست.
جلسه صبح امروز –سه شنبه ۳۰آذر - با حضور «علیرضاسرتیپی»، «مرتضی شایسته»، «همایون اسعدیان»، «علی آشتیانی‌پور»، «سید جمال الدین ساداتیان»، «محمد رضا صابری»، «محمد قاصد اشرفی»، «علیرضا داوود‌نژاد»، «محمد احسانی» و «محمد رضا فرجی» در سازمان سینمایی تشکیل شد.
جلسه بعدی تدوین آئین نامه شورای صنفی نمایش روز شنبه هفته آینده۷ دی ماه برگزار خواهدشد.

سازمان سینمایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر