کد خبر: 133742 A

نشست معرفی، نقد و بررسی کتاب «هسته آتش فشانی سینما» اثر بهروز افخمی برگزار می‌شود.

ایلنا: نشست معرفی، نقد و بررسی کتاب «هسته آتش فشانی سینما» نوشته بهروز افخمی، ۱۶ دی ماه ساعت ۱۶ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و در کنار این نشست، مراکز فرهنگی هنری پایتخت در هفته جاری میزبان بیش از ۲۱۰ برنامه دیگر هم خواهند بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نمایش فیلم سینمایی شاهزاده و گدا محصول سال ۱۹۷۷،۱۸ دی در فرهنگسرای ملل، نمایش فیلم سینمایی بوی گندم تا ۱۹ دی در فرهنگسرای گلستان و نمایش فیلم‌های جیب بر خیابان جنوبی و عملیات مهد کودک در سینما چاپلین فرهنگسرای بهمن از دیگر برنامه‌های سینمایی مراکز فرهنگی هنری پایتخت در هفته جاری است.

اجرای نمایش شاد وموزیکال خانم قدا گول نخوریا ویژه کودکان و نوجوانان تا پایان هفته در فرهنگسرای ابن سینا، نمایشنامه خوانی «آمدم، نبودید»، ۱۴ دی در فرهنگسرای اندیشه و اجرای نمایش ماهی کوچولو، ۱۴ تا ۱۹ دی در فرهنگسرای خاوران هم از جمله برنامه‌های نمایشی هفته جاری است.

نمایشگاه عکس اوتای با موضوع زیبایی‌های شهر باکو و گنجه، ۱۴ تا ۱۹ دی در فرهنگسرای خاوران، نمایشگاه پوس‌تر با موضوع فرقه وهابیت و آسیب‌شناسی آن تا ۱۹ دی در خانه فرهنگ ولیعصر(عج) و نمایشگاه خوشنویسی وصف خیال تا پایان هفته در فرهنگسرای بهاران از جمله برنامه‌های نمایشگاهی مراکز فرهنگی هنری پایتخت در هفته جاری است.

همچنین نشست مباحثعرفانی با موضوع کتاب اشارات و تنبیهات ابوعلی سینا، ۱۸ دی در فرهنگسرای ابن سینا، نشست نقد و بررسی کتاب «مرگ با دست‌های سردش این گربه را ناز کرده است»، ۱۸ دی در خانه فرهنگ گل‌ها و نشست‌های ادبی لسان الغیب با موضوع شرح غزلیات حافظ، شاهنامه خوانی و سیمرغ عطار، در تاریخ ۱۵ دی ماه به ترتیب در کتابخانه‌های دکتر شهیدی، سلام و فرزانگان برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت دریافت فهرست کامل برنامه‌ها به پایگاه اینترنتیwww. farhangsara. ir مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات ویژه برنامه‌های هفته جاری و نشانی مراکز فرهنگی هنری شهر تهران با شماره ۱۸۳۷ تماس بگیرند.

بهروز افخمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر