کد خبر: 136446 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد:

اخباری که در چند هفته گذشته در مورد جراحی‌های صورت من در بعضی سایتهای منتشر شده؛ یک تهمت خیلی بزرگ است و اگر نتوانند آن را ثابت کنند؛ اعاده حیثیت می‌کنم.

ایلنا: نگار فروزنده(بازیگر سینما) از رفتار بعضی سایت‌های خبری بسیار عصبانی است و اعلام کرده درصورت ادامه این رفتار؛ اعاده حیثت خواهد کرد.

نگار فروزنده در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این مطلب افزود: این روز‌ها برخی از سایت‌ها و خبرگزاری‌ها یک سری عکس از من منتشر کرده‌اند و مدعی شده‌اند که چندین جراحی پلاستیک روی صورتم انجام داده‌ام. این شایعات کاملاً بی‌اساس است و به شدت تکذیب می‌کنم.

وی افزود: من تنها یک بار و آن هم در ۱۸ سالگی مجبور به جراحی بینی‌ام شدم چراکه سر صحنه فیلم برداری بینی‌ام شکست و هیچ جراحی دیگری روی صورتم نکرده‌ام. شنیدن چنین شایعات بی‌اساسی برایم خیلی گران تمام می‌شود؛ نمی‌دانم آدم‌ها چه طور این قدر راحت چنین اخباری را منتشر می‌کنند؟ و به خودشان اجازه می‌دهند هر خبری را بنویسند.

فروزنده در پایان گفت: از نشانه‌های دین و ایمان این است که به کسی تهمت نزنیم اما اخباری که در چند هفته گذشته در مورد جراحی‌های صورت من منتشر شده یک تهمت خیلی بزرگ است و اگر نتوانند آن را ثابت کنند؛ اعاده حیثیت می‌کنم.

نگار فرزونده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر