کد خبر: 138894 A

کار تدوین پیش نویس آیین نامه شورای صنفی اکران با برگزاری ۶ جلسه کار‌شناسی ازماه پیش آغاز شد و پیش نویس تهیه شده پس از ویراستاری وبررسی و مطابقت‌های حقوقی، در این جلسه پس از تأیید نهایی به امضای اعضای گروه رسید.

ایلنا: با برگزاری جلسه تکمیلی تدوین آیین نامه شورا ی صنفی اکران سال ۹۳، پیش نویس آیین نامه، پس از تأیید و امضای اعضای گروه جهت تأیید نهایی به ریاست سازمان سینمایی ارجاع شد.
به گزارش ایلنا، کار تدوین پیش نویس آیین نامه شورای صنفی اکران با برگزاری ۶ جلسه کار‌شناسی ازماه پیش آغاز شد و پیش نویس تهیه شده پس از ویراستاری وبررسی و مطابقت‌های حقوقی، در این جلسه پس از تأیید نهایی به امضای اعضای گروه رسید.
بنا براین گزارش، جلسات آیین نامه و ضوابط نمایش سال ۹۳که بر اساس حکم «حجت الله ایوبی» رییس سازمان سینمایی به محمد احسانی «معاون آثار و فعالیتهای سینمایی، با ترکیب ۳ نفر از سینماداران، ۳نفر ازتهیه کنندگان، ۲ نفر از پخش کنندگان و یک نفر کارگردان در سازمان سینمایی تشکیل شد، اعضاء مبتنی بر نگاه صنفی، تلاش خود را در برطرف کردن مشکلات گذشته در حوزه اکران و نمایش و ارائه راهکارهای مناسب برای رونق سالن‌های سینما مبذول داشتند.
آیین نامه نهایی شده» شورای صنفی اکران سال ۹۳ «مشتمل بر ۵ فصل، ۶۹ ماده با تبصره‌های مربوطه است و از عمده‌ترین اهداف آن ساماندهی اکران فیلم‌های سینمایی، ایجاد تنوع نمایش و فراهم کردن امکان اکران گونه‌های سینمایی با هدف جذب مخاطبین است.

سازمان سینمایی شورای اکران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر