کد خبر: 139552 A

ایوبی و ضرغامی در زمینه پخش فیلم‌های مستند و کوتاه از شبکه مستند، توجه ویژه به رایت فیلم‌های سینمایی، تشکیل کمیته مشترک برای حل مشکلات میان سینماگران و تلویزیون، پوشش مطلوب جشنواره فیلم فجر، کمک به تبلیغ فیلم‌ها و پخش مطلوب‌تر تیزرهای سینمایی توافق کردند.

ایلنا: «حجت الله ایوبی» معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی با مهندس «عزت الله ضرغامی» رئیس سازمان صدا و سیما دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

به گزارش ایلنا، در این دیدار که به میزبانی سازمان صدا و سیما در ظهر روز پنج شنبه ۳ بهمن برگزار شد، توافق در زمینه موضوعاتی چون: پخش مستمر فیلم‌های مستند و کوتاه از شبکه مستند، توجه ویژه سازمان صدا و سیما به رایت فیلم‌های سینمایی، تشکیل کمیته مشترک برای حل مشکلات میان سینماگران و تلویزیون، پوشش مطلوب جشنواره بین المللی فیلم فجر، کمک به تبلیغ فیلم‌ها و پخش مطلوب‌تر تیزرهای سینمایی حاصل شد.

رئیس سازمان صدا وسیما در این نشست، از آرامش ایجاد شده بر فضای سینمای کشور و به کارگیری مدیران صاحب نام و کارآزموده به عنوان دستاوردی مهم یاد کرد و جو حاکم بر سینمای امروز ایران را امید وار کننده برشمرد.

در این نشست «علیرضا رضا داد» مشاور ارشد سازمان سینمایی و دبیر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، «حجت الله ایوبی» را همراهی می‌کرد.

ایوبی با ضرغامی دیدار کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر