کد خبر: 139839 A

مدیر فرهنگی و ارتباطات خانه سینما اعلام کرد:

سینماهای آفریقا و سپیده، میزبان اعضای جامعه اصناف سینمای ایران در سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خواهند بود و اعضای محترم صنوف خانه سینما می‌توانند فیلم‌های جشنواره را در این سالن‌ها به تماشا بنشینند.

ایلنا: اعضای خانه سینما، سینماهای خود را در جشنواره فیلم فجر پس گرفتند.

به گزارش ایلنا، کامران ملکی(مدیر فرهنگی و ارتباطات خانه سینما) اعلام کرد: سینماهای آفریقا و سپیده، میزبان اعضای جامعه اصناف سینمای ایران در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر خواهند بود و اعضای محترم صنوف خانه سینما می‌توانند فیلم‌های جشنواره را در این سالن‌ها به تماشا بنشینند.

مدیر فرهنگی و ارتباطات خانه سینما با توضیح اینکه با سپری شدن دوره نابخردی و بی‌تدبیری گذشته و پس از بازگشایی خانه سینما در دوره تدبیر و امید، مجدداً اعضای شریف و نجیب خانه سینما می‌توانند در محیطی صمیمی و سالم با رعایت شئون صنفی و حرفه‌ای، آثار همکاران خود را ملاحظه نمایند.

وی همچنین اظهار داشت مدیریت خانه سینما به همراه مسئولان این دو سینما(افریقا و سپیده) تمام تلاششان را بکار خواهند بست تا میزبان شایسته‌ای برای میهمانان ارجمند خود باشند.

کامران ملکی افزود: اعضای گرامی خانه سینمامی توانند پس از انجام هماهنگی با صنف متبوع خود به تدریج از بعدازظهر روز چهارشنبه به صنوف مربوطه مراجعه و نسبت به تهیه بلیط‌های مذکور اقدام نمایند.

اعضای خانه سینما، سینماهای خود را در جشنواره فیلم فجر پس گرفتند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر