کد خبر: 139853 A

جشنواره خاور میانه در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود که هر ساله فیلمهای موفق و بر‌تر جشنواره‌های بین المللی را به نمایش و رقابت می‌گذارد

ایلنا: فیلم سینمایی «اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند» به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی در پی حضور‌های بین المللی خود؛ در تاریخ ۸-۱۳ آوریل ۲۰۱۴ در جشنواره بین المللی Middle East Now(جشنواره خاور میانه) در بخش مسابقه به رقابت خواهد پرداخت.
به گزارش ایلنا، این جشنواره در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می‌شود که هر ساله فیلمهای موفق و بر‌تر جشنواره‌های بین المللی را به نمایش و رقابت می‌گذارد.. در این جشنواره همچنین ویدئو آرت‌های بر‌تر و آثار نقاشان و عکاسان مطرح دنیا به نمایش در می‌آید.

در دوره‌های پیشین این جشنواره فیلمهای «جدائی نادر از سیمین» اصغر فرهادی؛ «پله آخر» علی مصفا؛ «پرویز» مجید برزگر؛ «آینه‌های روبرو» نگار آذربایجانی؛ و.. به نمایش در آمده‌اند.

«اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند» به کارگردانی نرگس آبیار پیش از این در حضورهای بین المللی خود در جشنواره شانگهای حضور بسیار موفقی را تجربه کرد. این فیلم داستان زنی باردار است که روزمرگی زندگی او با اتفاقی غیر منتظره در یک میهمانی دگرگون می‌شود. در این فیلم گلاره عباسی؛ حسام بیگدلو؛ مهران رجبی؛ گیتی معینی و فاطمه شکری نقش آفرینی کرده‌اند. پخش بین المللی این فیلم را ایران نوین فیلم به عهده دارد.

لازم به ذکر است شیار ۱۴۳دومین فیلم سینمایی آبیار به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی امسال در بخش مسابقه جشنواره بین امللی فیلم فجر به نمایش در می‌‌اید.

اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند در جشنواره خاور میانه شرکت کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر