کد خبر: 142722 A

انیمیشن " تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام " با استانداردهایی مناسب با توزیع جهانی تولید شده و دوبله آن نیز به زبان انگلیسی انجام شده است.

ایلنا: ساخت و تولید انیمیشن " تمام زمستان‌هایی که ندیده ام " نوشته آرش کریمی و به کارگردانی امید خوش نظر که یک اثر بین‌المللی محسوب می‌شود، به مراحل پایانی رسید.

به گزارش ایلنا، انیمیشن " تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام " با استانداردهایی مناسب با توزیع جهانی تولید شده و دوبله آن نیز به زبان انگلیسی انجام شده است.

امید خوش نظر که تاکنون آثاری چون " پارازیت "، " لابیرنت " و " صفر درجه " را کارگردانی کرده، جدیدترین اثر خود را باتکنیک سه بعدی کامپیوتری ساخته است.

از سال ۹۰ پیش تولید ساخت دموی انیمیشن " تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام " آغاز شده و علاوه بر این مخاطبان آن نیز بزرگسالان خواهند بود.

داستان انیمیشن " تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام " که به صورت عمومی به مبحثجنگ می‌پردازد، درباره سفر خیالی مادری است به دنبال فرزند به دنیا نیامده‌اش است که در اثر اتفاقی به دنبال نوزادش به فضاهای مختلفی سفر می‌کند.

بخشی از عوامل اجرایی این انیمیشن عبارتنداز: سید مسعود صفوی تهیه کننده، آرش کریمی نویسنده و کارگردان هنری، بهزاد رجبی پور و آرش سُهی کارگردان فنی، پیام آزادی آهنگساز و آرش قاسمی صداگذار.

انیمیشن "تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام"
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر