کد خبر: 149785 A

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی فراخوان اولین دوره جشنواره مستند مردمشناسی خاورمیانه و آسیا - اروپا(چین، آسیای میانه، روسیه و قفقاز) که تابستان سال آینده در کشور استونی برگزار خواهد شد را منتشر کرد.

ایلنا: فراخوان شرکت در اولین جشنواره فیلم های مستند مردمشناسی خاورمیانه و آسیا - اروپا منتشر شد.

به گزارش ایلنا، هدف از برگزاری این جشنواره که طی روزهای ۹ تا ۱۲ مرداد ماه ۱۳۹۳ و همزمان با سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی دوسالانه مردمشناسان اجتماعی اروپا در دانشگاه تالین استونی برگزار خواهد شد، حمایت از فیلم‌های مستند و تجربی در زمینه مردمشناسی و موضوعات متنوع دیگری چون جامعه شناسی، فرهنگ عامه و موضوعات دینی در کشورهای خاورمیانه و آسیا - اروپا است.

فیلمسازان علاقمند به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود با موضوعات مورد اشاره را تا روز ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ به مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی ارسال نمایند. این فیلم ها باید تولید دی ماه ۹۲ به بعد بوده و از زیرنویس انگلیسی با کیفیت مطلوب و قابل ارائه در محافل دانشگاهی برخوردار باشد.

امکان ارسال آنلاین فیلم های مستند و تجربی به دبیرخانه رسمی این جشنواره به نشانی: http: / / www. easaonline. org / networks / amce / film. shtml و یا پست الکترونیکی دبیر جشنواره(دکتر پدرام خسرونژاد pk۱۸ @ st - andreews. ac. uk) هم میسر است؛ ضمن اینکه فیلمسازان ایرانی می توانند نسخه DVD آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره مستقر در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵ ارائه نمایند.

یک گروه کارشناس بین المللی، داوری این جشنواره را برعهده خواهند داشت و کارگردانان و دست اندرکاران فیلم های برگزیده هم می توانند با هزینه شخصی در جشنواره شرکت کنند.

جشنواره فیلم های مستند مردمشناسی خاورمیانه و آسیا-اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر