کد خبر: 150012 A

در اختتامیه چهارمین جشنواره مهرباران؛ از شهرام ناظری و ابراهیم حاتمی کیا تقدیر می‌شود و فیلم «چ» نیز نمایش داده می‌شود.

ایلنا: رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی از برگزاری مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فرهنگی دانشجویی مهرباران «یادواره شهید چمران» روز ۱۳ اسفند؛ به همراه تقدیر از حاتمی‌کیا و شهرام ناظری در دانشگاه تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، رضا فریدزاده(رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی) اعلام کرد: روز ۱۳ اسفندماه هم‌زمان با هفته احسان و نیکوکاری، مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره مهرباران «یادواره شهید چمران» با حضور دانش آموزان روستای شین آباد و تقدیر از شهرام ناظری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم که با اجرای علی ضیاء برگزار می‌شود، علاوه بر تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره مهرباران، به شهرام ناظری به عنوان هنرمند حامی دانش آموزان حادثه دیده روستای شین آباد «تندیس ویژه مهرباران» اهدا خواهدشد.

فریدزاده در ادامه گفت: همچنین علاوه بر نمایش فیلم «چ» از ابراهیم حاتمی‌کیا کارگردان فیلم «چ» به خاطر پرداختن به زندگی شهید چمران با اهدای تندیس مهرباران تقدیر خواهد شد.

رئیس سازمان دانشجویان گفت: برگزاری نمایشگاه آثار بر‌تر جشنواره در دو رشته عکس و کاریکاتور و برپایی بازارچه خیریه به نفع بچه‌های شین آباد در سطح دانشگاه تهران نیز از دیگر فعالیت‌های دبیرخانه «حمایت از محرومان» سازمان دانشجویان در حاشیه اختتامیه است.

جشنوارهٔ سراسری دانشجویی فرهنگی مهرباران در چهارمین دوره خود با عنوان «یادواره‌ی‌ شهید چمران» در محورهای «احسان‌ و نیکوکاری»، «فرهنگ جهادی ‌و محرومیت‌زدایی‌ فرهنگی» و «امید به آینده‌ای روشن»، در بخش‌های عکس، کاریکاتور، داستان کوتاه، شعر و مقاله آثار دانشجویان را پذیرفت.

این مراسم از ساعت ۱۴ الی۱۷:۳۰ روز سه شنبه ۱۳ اسفند ماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

جشنواره مهرباران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر