کد خبر: 154580 A

پخش کننده فیلم طبقه حساس در گفتگو با ایلنا مطرح کرد:

رفتار مردم در اسفند سال ۹۲ نشان داد که هر زمان فیلم خوبی اکران شود مردم از آن استقبال می‌کنند و این تئوری که در بعضی ماه‌ها و فصول سال فیلم‌ها با استقبال مواجه نمی‌شوند درست نیست.

ایلنا: هر ساله در اسفند ماه هیچ پخش کننده‌ای حاضر به اکران فیلمهای خود نیست بدلیل اینکه در اسفند مردم علاقه زیادی به رفتن به سینما‌ها ندارند اما امسال با آغاز پیش از موعد فیلمهای اکران نوروزی رکود اکران هر ساله شکسته است.

حبیب اسماعیلی تهیه کننده سینما و پخش کننده فیلم طبقه حساس به کار گردانی کمال تبریزی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: رفتار مردم در اسفند سال ۹۲ نشان داد که هر زمان فیلم خوبی اکران شود مردم از آن استقبال می‌کنند و این تئوری که در بعضی ماه‌ها و فصول سال فیلم‌ها با استقبال مواجه نمی‌شوند درست نیست.

وی با اشاره به استقبال مردم از فیلم طبقه حساس گفت: تاکنون با وجود گذشت فقط ۱۲ روز از اکران فیلم طبقه حساس در تهران و شهرستان فیلم به فروشی معادل ۶۰۰ میلیون تومان دست یافته است.

وی ادامه داد: در بعضی سالنهای سینمایی نمایش فیلم حتی به سانس اضافه نیز رسیده است.

اسماعیلی افزود: از اول نوروز ۹۳ تعداد سینماهای که فیلم را اکران می‌کنند به ۸۰ سیننما افزایش پیدا می‌کند.

فیلم طبقه حساس به کار گردانی کمال تبریزی و با حضور بازیگرانی همچون رضا عطاران، بهاره رهنما، صدا پیشگان عروسکهای مجموعه کلاه قرمزی ساخته شده است.

رکود هر ساله اسفند ماه در سینما امسال شکست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر