کد خبر: 154611 A

در آستانه عید نوروزسال۹۳

باقر صحرارودی به دلیل سکته و پس از چند نوبت بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه به منزل منتقل شده است و حمید مهرآرا نیز به واسطه ی ابتلا به دیابت متاسفانه هر دو پای خود را از دست داده است.

ایلنا: شورای مرکزی انجمن بازیگران به دیدار باقر صحرا رودی و حمید مهر آرا رفت.

به گزارش ایلنا در آخرین روزهای سال جاری و در آستانه عید نوروز، امین تارخ، مریلا زارعی، فریبا کوثری، فاطمه گودرزی و علی دهکردی، رییس و اعضای شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران به همراه فرامرز روشنایی درادامه سلسله دیدارهای خود با بازیگران پیشکسوت، روز دوشنبه بیست و ششم اسفند ماه در دو دیدار مجزا با حضور در منزل آقایان باقر صحرارودی و حمید مهرآرا ضمن عیادت از ایشان، با خانواده ی این هنرمندان نیز دیدار داشتند.

باقر صحرارودی به دلیل سکته و پس از چند نوبت بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه به منزل منتقل شده و با توجه به شرایط بسیار حساس جسمانی و هشیاری، نیازمند پرستاری تخصصی و شبانه روزی می باشد.

حمید مهرآرا نیز به واسطه ی ابتلا به دیابت متاسفانه هر دو پای خود را از دست داده و هم اکنون دوران نقاهت را می گذراند.

شورای مرکزی انجمن در این دیدارها، ضمن آرزوی سلامتی برای این دو هنرمند، ابراز امیدواری کردند تا با جلب حمایت مسئولین ذیربط بتوان در روند بهبودی این هنرمندان تسریع به عمل آورده و از بار بسیار سنگین هزینه های درمانی ایشان نیز کاسته شود.

شورای مرکزی انجمن بازیگران خانه سینما به دیدار صحرا رودی و مهر آرا رفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر