کد خبر: 160665 A

در مراسمی که با حضور کارگردان، تهیه کنندگان و برخی از بازیگران فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ برگزار می‌شود، از بازیگران و عوامل کرمانی این اثر تقدیر خواهد شد.

نرگس آبیار کارگردان، محمد حسین قاسمی و ابوذرپورمحمدی تهیه کنندگان فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه در منطقه سرچشمه از بازیگران و عوامل کرمانی این اثر سینمایی تجلیل می‌کنند.


به گزارش ایلنا در مراسمی که با حضور کارگردان، تهیه کنندگان و برخی از بازیگران فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ برگزار می‌شود، از بازیگران و عوامل کرمانی این اثر تقدیر خواهد شد.
فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ محصولی از موسسه فرهنگی هنر ماندگار است که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ بلورین فیلم منتخب بر اساس آرای مردمی شد.

مهران احمدی، گلاره عباسی، جواد عزتی، حسام بیگدلو، یدالله شادمانی و زهرا مرادی، علی نفیسی دیگر بازیگرانی هستند که در این اثر سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم که توجه منتقدان و اهالی سینما را به خود جلب کرده و به عنوان پدیده جشنواره فجر ۹۲ لقب گرفت، داستان زنی مادر شهیدی است که در انتظار فرزند خود خبر خوشی را دریافت می‌کند و آزمون سختی را در پیش دارد.

تجلیل سازندگان «شیار ۱۴۳» از بازیگران و عوامل کرمانی فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر