کد خبر: 162016 A

تصویری که به تازگی منتشر و اعلام شده که چهره من در فیلم سلام سینماست؛ به هیچ عنوان ارتباطی با من ندارد و تصویر یکی از بازیگران فیلم است که نام وی را نمی‌دانم.

در چند روز گذشته تصویری منسوب به مریلا زارعی در برخی از سایت‌های منتشر شده و اعلام شده که تصویر وی در ۲۰ سال پیش و در زمان حضور در فیلم سلام سینماست.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ مریلا زارعی با تکذیب این خبر و عکس گفت: تصویری که به تازگی منتشر شده و اعلام شده که چهره من در فیلم سلام سینما است به هیچ عنوان ارتباطی با من ندارد و تصویر یکی از بازیگران فیلم است که نام وی را نمی‌دانم.

وی ادامه داد: متاسفانه در برخی سایت‌ها و حتی ویکی پدیا اطلاعات غلطی درباره من منتشر شده که صحیح نیست به طور مثال بعضی اطلاعات شخصی که از من در ویکی پدیا منتشر شده؛ درست و قابل انتشار نیست.

زارعی با درخواست از خبرگزاری‌ها؛ سایت‌های خبری و روزنامه‌ها در انتشار اطلاعات درست اعلام کرد: انتظار می‌رود رسانه‌های وزین و معتبر برای درج اطلاعات بازیگران از منابع موثق استفاده کنند.

مریلا زارعی متولد تهران، ۲۵ فروردین ۱۳۵۳ است. وی تاکنون در بیش از ۵۰ فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی حضور داشته است.

زارعی تاکنون ۲۰ بار در جشن‌ها و جشنواره‌های همچون جشنواره فیلم فجر، جشن سینمای ایران(خانه سینما)، جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران نامزد دریافت جایزه شده است.

زارعی همچنین برای بازی در فیلم سربازهای جمعه به کارگردانی مسعود کیمایی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن و برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم شیار ۱۴۳ شده است.

مریلا زارعی گلایه مریلا زارعی از انتشار برخی تصاویر غلط و اطلاعت نادرست از وی در رسانه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر