کد خبر: 162455 A

برنامه هفته دوم کارگاه آموزشی عکاسی و فیلم سازی با تلفن همراه در دانشگاه‌های سراسر کشور اعلام شد.

برنامه هفته دوم کارگاه آموزشی عکاسی و فیلم سازی با تلفن همراه در دانشگاه‌های سراسر کشور اعلام شد.
به گزارش ایلنا کارگاه آموزشی در هفته دوم خود، یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه در دانشگاه هنر اسلامی تبریز، سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه در دانشگاه رازی کرمانشاه و پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در دانشگاه شهید باهنرکرمان برگزار می‌شود.
تدریس کارگاه‌های آموزشی در این دانشگاه‌ها را مهرداد اسکویی برعهده خواهد داشت.
در این کارگاه آموزشی که با مشارکت خانه سینمای دانشگاهی ایران و دیجی کالا برگزار می‌شود، دانشگاهیان با عکاسی و فیلمسازی خلاق با تلفن همراه آشنا می‌شوند.
نمایش فیلم‌های منتخب دوره قبل و معرفی چند نرم افزار تلفن همراه طراحی شده در دبیرخانه جشنواره، مسابقه پیامکی و اهدای جوایز از سوی شرکت دیجی کالا از دیگر برنامه‌های روز برگزاری کارگاه است.
این کارگاه آموزشی در هفته اول برگزاری خود مه‌مان دانشگاه الزهرا تهران، دانشگاه خوارزمی کرج و دانشگاه بین المللی قزوین بود. گزارش تصویری کارگاه‌های برگزار شده در سایت جشنواره قابل مشاهده است.
شرکت تمامی دانشجویان و علاقمندان در کارگاه‌های آموزشی جشنواره رایگان بوده و در پایان به شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره اهدا خواهد شد. علاقمندان می‌توانند برای ثبت نام به کانون فیلم دانشگاه‌ها مراجعه نموده و یا با دبیرخانه جشنواره به شماره ۲۴۸۴۳ تماس بگیرند. جدول کارگاه‌ها را می‌توانید در سایت www. tfpt. mobi ببینید.

۳ استان کشور میزبان جشنواره همراه تهران می‌شوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر