کد خبر: 170444 A

سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد:

قرار است با مسولان ارشد نیروی انتظامی جلسه‌ای برگزار کنیم تا با رفع مشکلات به یک تعامل مناسب برسیم.

وضعیت نمایش فوتبال در سالن‌های سینما هچنان مبهم است درحالیکه در هفته‌های گذشته محمدقاصد اشرفی؛ رئیس انجمن سینماداران از قطعی شدن نمایش فوتبال در سالنهای سینما خبرداد اما نیروی انتظامی با این امر مخالفت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ سردار احمدرضا رادان(جانشین فرمانده نیروی انتظامی) اعلام کرده بود نیروی انتظامی با نمایش فوتبال در سالن‌های سینمایی به صورت مختلط مخالف است و باید سالنهای سینمایی در هر سالن به صورت جداگانه برای زنان و مردان فوتبال را نمایش دهند امری که سینماداران و حتی مدیر موسسه سینما شهر با آن مخالفت کرد.

محمدرضا فرجی(سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام اینکه به دنبال حل این مشکل است؛ گفت: قرار است با مسولان ارشد نیروی انتظامی جلسه‌ای برگزار کنیم تا با رفع مشکلات به یک تعامل مناسب برسیم.

وی ادامه داد: در هفته پیش رو یا هفته آینده جلسه‌ای با حضور مسولان وزارت ارشاد و مدیران ارشد نیروی انتظامی برگزار می‌شود تا آخرین وضعیت نمایش فوتبال در سالنهای سینمایی مشخص شود.

وی همچنین درباره کاهش قیمت بلیط سینماها گفت: در برخی سینماهای قیمت بلیط کاهش یافته است که این امر با درخواست مدیران سالن‌های سینمایی و همچنین موافقت شورای صنفی نمایش صورت گرفته است.

آخرین وضعیت نمایش فوتبال در سینماها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر