کد خبر: 170578 A

همراه تیم ملی به برزیل نمی‌روم؛

مسی شاید از ما خیلی عصبانی باشد و با غیرت و خشم بیشتری مقابل ما بازی کند، اما فوتبال معلوم نمی‌کند و ممکن است ایران هم آرژانتین را بزند…

بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان گفت: از همراهی تیم ملی برای سفر به برزیل انصراف دادم.

بهنوش بختیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: قرار بود همراه با تیم ملی فوتبال به جام جهانی برزیل بروم، اما انصراف دادم چون سرکار هستم و نمی‌توانستم دو هفته از ایران دور باشم. از دوشنبه همزمان با مبعثپیامبر(ص) از شبکه نسیم برنامه آبرنگ را روی آنتن دارم که در آنجا کار اجرا را برعهده من گذاشته‌اند و ساعت ۱۰ تا ۱۱ شب این برنامه پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: خیلی دوست داشتم همراه تیم ملی در جام جهانی باشم و جزو اولین نفراتی بودم که اعلام آمادگی کردم. حضور در جام‌جهانی خیلی هیجان‌انگیز است چون همه آدم‌های دنیا هستند، اما درگیر کار هستم و نتوانستم بروم.

بختیاری در مورد عملکرد تیم ملی در جام جهانی گفت: به امید خدا شاید تیم ملی بتواند برای ما پیروزی بیاورد، اما اگر هم نیاورد تیم ملی همچنان برای ما تیم ملی است و احترام دارد چون تیم ملی مثل بچه آدم می‌ماند. به بچه‌ات می‌گویی برو ۲۰ بگیر، اما اگر نگیرد چیزی از عشق آدم به بچه‌اش کم نمی‌شود و فقط ۲۰ نگرفته است.

وی در پایان در مورد تقابل ایران با آرژانتین و مسی در جام‌جهانی گفت: هیچی معلوم نیست چون در فوتبال در صدم ثانیه اتفاقات می‌افتد و یک لحظه است و روی یک خطای دید یا یک اشتباه گل رد و بدل می‌شود. مسی شاید از ما خیلی عصبانی باشد و با غیرت و خشم بیشتری مقابل ما بازی کند، اما فوتبال معلوم نمی‌کند و ممکن است ایران آرژانتین را بزند. فقط ایرانی‌های عزیز لطف کنند و تا آن موقع فحش ندهند تا تیم ملی آرامش داشته باشد و حریفانش را هم عصبانی و خشمگین نکنند.

آرژانتین ایران بازی برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی خشم سینما و تلویزیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر