کد خبر: 181754 A

فراخوان مسابقه عکس فیلم‌های سینمایی شرکت کننده در شانزدهمین جشن سینمای ایران توسط روابط عمومی این جشن سینمایی منتشر شد.

فراخوان مسابقه عکس فیلم‌های سینمایی شرکت کننده در شانزدهمین جشن سینمای ایران توسط روابط عمومی این جشن سینمایی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، براساس این فراخوان تمامی اعضای انجمن عکاسان سینمای ایران برای شرکت در بخش عکس می‌توانند آثار خود(از ۱۵ خردادماه سال ۱۳۹۰ تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۳) را در صورتیکه در دروه‌های قبلی جشن شرکت نداده‌اند بصورت مجموعه عکس تا سقف پنج فیلم و برای هر فیلم ۶ عکس(۴عکس صحنه و ۲ عکس پشت صحنه) بصورت ‌دیجیتال وآثاری که با دوربین‌های آنالوگ ثبت شده باشند به صورت فایل اسکن شده در سایز ۲۰در ۳۰ بدون حاشیه(فول فریم) به دبیرخانه جشن ارسال نمایند.

ضمنا فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت jpg و اندازه ۵۰ در۷۰، ‌ کیفیت ۳۰۰ dpi برروی لوح فشرده با ذکر نام فیلم به همراه یک قطعه عکس پرسنلی صاحب اثر(اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم‌ها) همراه باشد. همچنین تمامی عکاسان متقاضی می‌بایست فرم شرکت در این بخش را برای هر مجموعه بصورت جداگانه تکمیل و همراه عکسهای‌‌ همان مجموعه در پاکت مجزا به دبیرخانه ارائه دهند.

برابر این فراخوان علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل مقررات به سایت خانه سینما www. khanehcinema. ir مراجعه کنند.

متقاضیان می‌بایست آثار خود را حداکثر تا ۱۵ مرداد ماه به دبیر خانه شانزدهمین جشن سینمای ایران(خیابان بهارجنوبی، ‌کوچه سمنان شماره ۲۹) تحویل نمایند.

فراخوان مسابقه عکس شانزدهمین جشن سینمای ایران علام شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر