کد خبر: 182329 A

پروانه نمایش فیلم بدون حذف ناصر ملک مطیعی و حتی چند ثانیه از فیلم صادر شده و قرار است در اکران دوم عید سعید فطر به نمایش دربیاید.

فیلم سینمایی نقش و نگار به کارگردانی علی عطشانی که در زمان جشنواره فیلم فجر به دلیل حضور ناصر ملک مطیعی به نمایش درنیامد؛ پروانه نمایش گرفته و به زودی اکران می‌شود.

سعید هاشمی(مجری طرح این فیلم) با اعلام این مطلب افزود: پروانه نمایش فیلم بدون حذف ناصر ملک مطیعی و حتی چند ثانیه از فیلم صادر شده و قرار است به زودی فیلم توسط داریوش بابائیان به نمایش دربیاید.

وی با اشاره به اینکه این فیلم یک قصه کاملا اجتماعی دارد، گفت: متاسفانه درباره حضور ناصر ملک مطیعی حساسیت‌هایی وجود داشت که بجا نبود. این حساسیت‌ها از آنجا ناشی می‌شود که بسیاری از رفتارهای ما و بعضی مدیران در حوزه فرهنگ به جای آنکه ریشه‌ای باشد، سلیقه‌ای است.

داریوش بابائیان(پخش کننده فیلم) نیز با تایید نمایش این فیلم گفت: به احتمال فراوان فیلم نقش و نگار در برنامه دوم عید سعید فطر اکران می‌شود.

در فیلم نقش و نگار علاوه بر ناصر ملک مطیعی بازیگرانی چون الهام حصاری، بهرام رادان، آتیلا پسیانی حضور دارند. این فیلم بازگشت ملک مطیعی به سینما بعداز سی سال است.

بهرام رادان ناصر ملک مطیعی پروانه نمایش نقش و نگار بدون حذف ناصر ملک مطیعی صادر شد فیلم نقش و نگار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر