کد خبر: 182843 A

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه از ۲۲ تا ۲۷ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به دبیرخانه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دلیل استقبال فیلمسازان افزایش یافت.

به گزارش ایلنا، امیر لطفیان مدیر امور جشنواره‌های این انجمن با اعلام این خبر افزود: پس از پایان مهلت اعلام شده در فراخوان جشنواره، با درخواست واستقبال زیادی از سوی فیلمسازان رو به رو شدیم و شورای سیاست گذاری جشنواره تصمیم گرفت تا مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره یک هفته تمدید شود. بر این اساس، فیلمسازان تا بیستم تیر ماه سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را به جشنواره سی و یکم ارسال کنند.

لطفیان برنامه‌ریزی دقیق برای تثبیت زمانبندی مناسبِ فعالیت‌های اجرایی جشنواره و کاهش ضریب تغییرات را لازمهٔ رسیدن به جشنواره‌ای پویا و مطابق با استانداردهای روز جهانی دانست و افزود: تلاش می‌کنیم در آغاز چهارمین دهه فعالیت جشنواره فیلم کوتاه با برنامه ریزی دقیق و شایسته و همدلی وهمگامی علاقه مندان حوزه فیلم کوتاه این دوره از جشنواره، رخدادی جریان ساز، موثرو متناسب باشان هنرمندان این سرزمین باشد.

وی تصریح کرد: به همین منظور، دبیرخانه جشنواره در این دوره برای اولین بار نسخه نهایی آثار را تحویل گرفته که با زمانبندی در نظر گرفته شده برای شروع و نحوهٔ بازبینی هیات‌های انتخاب و مراحل فنی مشکلی ایجاد نشود. بدیهی است وقتی نسخه نهاییآثار در اختیار ماست، فرآیند برنامه ریزی و نحوهٔ بازبینی هیات‌های انتخاب و داوری دچار مشکل نخواهد شد. هم چنین تنظیم جدول زمانی جشنواره تسهیل می‌شود و ثبات برنامه‌ها به شکل چشمگیری افزایش می‌یابد.

وی با اشاره به استقبال گسترده فیلمسازان از این رویداد، تصریح کرد: هم اکنون بیش از یک هزارو ۳۰۰ فیلم توسط فیلمسازان متقاضی حضور در جشنواره به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و ارسال آثار به شکل چشمگیری طی روزهای اخیر در حال افزایش است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال فیلمسازان و حضور و مشارکت اغلب هنرمندان نام آشنای حوزهٔ فیلم کوتاه می‌توان چشم انداز خوبی را برای این دوره ازجشنواره متصور شد.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه از ۲۲ تا ۲۷ مهر ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر