کد خبر: 187828 A

در آستانه اکران عید فطر؛

تیزر تلویزیونی فیلم سینمایی امروز به کارگردانی رضا میرکریمی توسط قصیده گلمکانی ساخته شده و منوچهر اسماعیلی گوینده و دوبلور پیشکسوت سینمای ایران متن این تیزر را خوانده است.

تیزر تلویزیونی فیلم سینمایی امروز به کارگردانی رضا میرکریمی توسط قصیده گلمکانی ساخته شده و منوچهر اسماعیلی گوینده و دوبلور پیشکسوت سینمای ایران متن این تیزر را خوانده است.

به گزارش ایلنا؛ این تیزر قرار است در زمان نمایش فیلم امروز که از عید سعید فطر اکران می‌شود؛ از شبکه آی فیلم و سایر شبکه‌های صداو سیما پخش شود.

در این تیزر از صحنه‌های فیلم و همچنین پشت صحنه فیلم استفاده شده است.

همچنین قرار است آنونس سینمایی فیلم امروز نیز به کارگردانی میثم مولایی که در سالنهای سینمایی در حال پخش است به زودی در فضای مجازی رونمایی شود.

منوچهر اسماعیلی که صدای شناخته شده‌ای در سینمای ایران است تا کنون دوبله بازیگران مهمی همچون: گریگوری پک، پی‌تر فالک، چارلتون هستون، ‌ لارنس اولیویه، سیدنی پواتیه، آنتونی کویین، مارچلو ماسترویانی، جیمیز کاگنی، لارنس هاروی برعهده داشته است.

فیلم سینمایی امروز به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی عید سعید فطر توسط شرکت نورتابان در سینماهای سراسر کشور به نمایش درمی‌آید.

امروز عنوان آخرین ساخته رضا می‌رکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می‌رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میر کریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته‌اند.

در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کُرکوندی، امین می‌ری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.

تیزر تلویزیونی فیلم امروز با صدای منوچهر اسماعیلی رونمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر