کد خبر: 189724 A

توسط جشنواره مقاومت صورت گرفت؛

جشنواره فیلم مقاومت در راستای غنای محتوایی بیشتر این رویداد سینمایی و بسترسازی برای تقویت ابعاد آموزشی و مطالعاتی جشنواره در سطح استان‌ها و شهرهای مختلف کشور این کارگاه‌ها را برگزار می‌کند.

ثبت‌نام کارگاه‌های آموزش مجازی فیلمنامه نویسی و جلوه‌های ویژه میدانی جشنواره فیلم مقاومت آغاز شد.

به گزارش ایلنا، علاقمندان به شرکت در کارگاه‌های آموزش مجازی فیلمنامه‌نویسی و جلوه‌های ویژه میدانی جشنواره فیلم مقاومت می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به نشانیhttp: / / moqavematfilmfest. ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

امور استانهای سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در راستای غنای محتوایی بیشتر این رویداد سینمایی و بسترسازی برای تقویت ابعاد آموزشی و مطالعاتی جشنواره در سطح استان‌ها و شهرهای مختلف کشور این کارگاه‌ها را برگزار می‌کند.

علاقمندان برای شرکت در این وب‌کنفرانس می‌توانند تا تاریخ ۲۵ مرداد ماه از طریق سایت جشنواره به نشانی http: / / moqavematfilmfest. irاقدام نمایند.

کارگاههای موردنظر با عناوین " روند تبدیل خاطره به فیلمنامه " و آشنایی با مقدمات انفجار در فیلم‌های سینمایی پیش‌بینی شد.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی درگستره «سینمای ایران» و «سینمای بین‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم‌های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران، نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

آغاز ثبت نام کارگاه های آموزش مجازی فیلمنامه نویسی و جلوه های ویژه میدانی جشنواره مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر