کد خبر: 193061 A

مدیرعامل خانه سینما به مناسب روز خبرنگار بیان کرد:

باید امیدوار بود خبرنگاران هر چه زود‌تر به خواسته‌ها و مطالبات صنفی خود دست یابند و در سایة امنیت شغلی، تأمین اجتماعی و رفع نیازهای حرفه‌ای خود با سلامت و آرامش، دغدغه‌ای به جز نگارش و انعکاس اخبار موفقیت‌های فرهنگی و هنری کشور عزیزمان نداشته باشند.

مدیرعامل خانه سینما با انتشار متنی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا؛ متن پیام محمد مهدی عسگر پور بدین شرح است:

سینمای شریف کشورمان امروز پرچمدار فرهنگ جمهوری اسلامی در عرصه‌های بین المللی است. دستیابی به چنین جایگاهی یقیناً مرهون همت سینماگران پرتلاش این دیار و پشتیبانی مردم هنر‌شناس و فرهنگ پروری است که به درستی این سینما را درک و حمایت می‌کنند.

بدون تردید نقش بی‌بدیل، مؤثر و غیر قابل انکار خبرنگاران و گزارشگران سرزمینمان در تحلیل، معرفی و انعکاس رویدادهای هنر – صنعتی که صرفاً با شناخت عمیق مخاطبانش جان می‌گیرد و به حیات خود ادامه می‌دهد، تحسین برانگیز و قابل ستایش است.

خانه سینما به نمایندگی از اعضای جامعه بزرگ اصناف سینمای ایران وظیفة خود می‌داند در آستانه فرا رسیدن «روز خبرنگار» ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، مراتب سپاس و قدر‌شناسی خود را از تلاش‌های صادقانه، بی‌تکلف، بی‌توقع و ارزشمند یاران رسانه‌ای ابراز نماید. در این روز گرامی آرزو می‌کنیم که خبرنگاران ارجمندِ حماسه‌های فرهنگی و هنری ایران اسلامی، هر چه زود‌تر به خواسته‌ها و مطالبات صنفی خود دست یابند و در سایة امنیت شغلی، تأمین اجتماعی و رفع نیازهای حرفه‌ای خود با سلامت و آرامش، دغدغه‌ای به جز نگارش و انعکاس اخبار موفقیت‌های فرهنگی و هنری کشور عزیزمان نداشته باشند.

امیدواریم در موقعیتی مناسب بتوانیم آئین پاسداشت این روز ویژه را آنگونه که شایسته است بر پا نمائیم و با ادای دین خود و تکریم تلاشگران این عرصه، از همراهان رسانه‌ای سینمای ایران قدردانی کنیم.

نقش اهالی رسانه در معرفی سینمای ایران قابل ستایش است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر