کد خبر: 195936 A

قرار است فیلم سینمایی «امروز» روز سه شنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۸ در آمفی تئا‌تر فرهنگسرای اندیشه پخش و نقد شود.

فیلم سینمایی امروز به کار گردانی رضا میرکریمی با زیرنویس انگلیسی در سینما فرهنگ نمایش داده می‌شود.

به گزارش ایلنا، با همکاری تهیه‌کننده و پخش کننده فیلم سینمایی امروز و همچنین سینما فرهنگ، فیلم سینمایی امروز در سینما فرهنگ با زیرنویس انگلیسی به نمایش درمی‌آید.

سازندگان فیلم امروز باتوجه به حضور گردشگران خارجی و مخاطبان غیرایرانی سینمای ایران و همچنین کمک به بهتر دیده شدن فیلم برای مخاطبان خارجی، فیلم امروز را با زیرنویس انگلیسی در سینما فرهنگ نمایش می‌دهند

همچنین قرار است فیلم سینمایی «امروز» روز سه شنبه ۲۸ مرداد ساعت ۱۸ در آمفی تئا‌تر فرهنگسرای اندیشه پخش و نقد می‌شود.

این برنامه قرار است با حضور پرویز پرستویی، رضا میرکریمی و جمعی از بازیگران و عوامل تولید برگزار شود.

امروز عنوان آخرین ساخته میرکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می‌رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میرکریمی است و فیلمنامه‌ آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته‌اند.

در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی، حسام محمودی، اشکان جنابی، آسیه ضیایی، آوا شریفی، مدیا ذاکری، روزبه حصاری، امیر کربلایی، مرتضی آقا حسینی، مهتاب کُرکوندی، امین می‌ری، شهلا نَدری، شیرین فرخنده‌نژاد، سجاد تابش، مرجان قمری، مهناز میرزایی، نیوشا گودرزی، علی‌اصغر کُردبچه، عباس موسوی، گیتی قاسمی، مریم توکلی، امیر یوسفی و مهناز میرزایی بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه‌کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می‌کند تا به بیمارستان برسد غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.

نمایش «امروز» با زیرنویس انگلیسی در سینما فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر