کد خبر: 195942 A

عصر امروز(یکشنبه ۲۶ مردادماه) فیلم مستند «شاعران مشروطه» ساخته «امیر فرض‌اللهی» به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

عصر امروز(یکشنبه ۲۶ مردادماه) و در پانزدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «شاعران مشروطه» ساخته «امیر فرض اللهی» به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایلنا، این فیلم ۵۲ دقیقه‌ای که مستندی دربارهٔ شعر و ترانه در دوره مشروطه است، از ساعت ۱۷:۳۰ عصر یکشنبه(بیست و ششم مردادماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور امیر فرض اللهی(کارگردان)، ناصر صفاریان(منتقد سینما و مجری) و محسن شهرنازدار(کار‌شناس) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

از دیگر عوامل تولید فیلم مستند «شاعران مشروطه» می‌توان به مزدک سلطان محمدی(تصویربردار)، احمد نگهبان(گوینده)، زهره احمدی(تدوین گر)؛ با حضور سیّدعلیرضا میرعلی‌نقی، محمدرضا شراییلی و ابوالحسن مختاباد اشاره کرد.

تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه کنند.

نمایش «شاعران مشروطه» در سالن سینماحقیقت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر