کد خبر: 200908 A

ابراهیم ابراهیمیان به ایلنا خبر داد:

کارگردان فیلم " ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه " ۴ ماه است برای گرفتن پروانه ساخت کار جدیدش منتظر است. این فیلم یک درام اجتماعی با عنوان " یک فنجان چای تلخ " است.

ابراهیمیان قصد دارد فیلم " یک فنجان چای تلخ " را به تهیه‌کنندگی سعید سعدی جلوی دوربین ببرد.

ابراهیمیان به خبرنگار ایلنا گفت: ۴ ماه است که منتظر هستیم پروانه ساخت فیلم‌مان صادر شود تا کار را کلید بزنیم.

وی گفت: " یک فنجان چای تلخ " درام اجتماعی است که مطمئنم می‌تواند نظر مخاطب را جلب کند.

این کارگردان درباره گزینه‌های احتمالی برای بازی در کار جدیدش گفت: راستش به چند نفر فکر کردیم و حتی گفتگوهای اولیه نیز انجام شده اما به دلیل اینکه پروانه ساخت نداریم هیچ کدام از صحبت‌هایمان قطعی نشده. در حال حاضر هیچ بازیگری صد درصد نیست، اما به محض اخذ پروانه ساخت بازیگران نهایی خواهند شد.

این کارگردان زمان اکران فیلم " ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه " را مهرماه اعلام کرد و گفت: این فیلم با گرفتن پروانه نمایش مهرماه اکران می‌شود و امیدوارم بتواند در تبلیغات موثر عمل کند زیرا مطمئنم اگر فیلمم به لحاظ تبلیغات تلویزیونی و تیزر موفق عمل کند؛ می‌تواند تماشاگر مشتاق را به سینماها بکشد و قطعا تماشاگر راضی سالن سینما را ترک می‌کند.

ابراهیمیان گفت: قصه " ارسال آگهی تسلیت برای یک روزنامه " نشان می‌دهد که قابلیت فروش دارد و از بازیگرانی بهره بردیم که مردم و به خصوص جوان‌ها آنها را دوست دارند و با بازی‌هایشان ارتباط برقرار می‌کنند.

ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه عنوان فیلمی است ملودرام و اجتماعی، ساخت ایران به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان. این فیلم در سی و دومین جشنواره فیلم فجر شرکت کرد. ساخت این فیلم در ۱۵ مهر ۱۳۹۲ در تهران آغاز شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: طاها و ریحان مدتی است به خاطر یک آگهی در روزنامه مشغول مراقبت از پیرمردی به اسم منوچهر آصف هستند. به زودی در خانه آصف اتفاقاتی روی می‌دهد که طاها و ریحان را دچار مشکلاتی کرده و آنها را در سر در گمی قرار می‌دهد.

صابر ابر، نازنین بیانی، رابعه مدنی، نقی سیف جمالی، پریوش نظریه، فرشاد مهدیادگار، خسرو بامداد، سورن مناچکانیان در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

ابراهیم ابراهیمیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر