کد خبر: 205608 A

محمد حیدری مدیر موزه سینما، مشاور و نماینده ایوبی در امور جشنواره ها و اصناف کارگردان مراسم افتتاحیه است. همچنین آرش امینی مدیر بخش بین الملل سازمان سینمایی نیز قرار است قطعاتی را اجرا کند.

محمد حیدری مشاور عالی رئیس سازمان سینمایی و مدیرعامل موزه سینما از سوی محمد خزاعی دبیرجشنواره فیلم مقاومت به عنوان کارگردان مراسم افتتاحیه این جشنواره انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، مراسم افتتاحیه جشنواره مقاومت قرار است روز یکشنبه ۳۰ شهریور ماه جاری در تالار وحدت تهران برگزار شود.
این مراسم روز یکشنبه سی‌ام شهریور ساعت ۱۹ در تالار وحدت برگزار می‌شود. حیدری پیش از این کارگردانی مراسم و آیین‌های جشنواره مختلف از جمله جشنواره فیلم فجر و مقاومت و جشنواره‌های مختلف تئا‌تر را بر عهده داشت.
همچنین داوران بخش داستانی و مستند جلوه‌گاه نور سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مقاومت معرفی شدند.

در بخش کوتاه داستانی و مستند جلوه‌گاه نور، نقی نعمتی، سید مسعود اطیابی، عباس رافعی، حسن امجدی مقدم، حبیب والی‌نژاد به داوری آثار نشستند.

سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم‌های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران، نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم مقاومت محمد حیدری مشاور ایوبی و مدیر موزه سینما کارگردان مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم مقاومت شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر