کد خبر: 211444 A

بنی‌اعتماد در پیام دعوتش از مخاطبان نوشته: رونمایی از گنجینه سینمای مستند بر پرده اکران، که نادیده‌های بی‌بدیلی از هنر و فرهنگ سرزمین‌مان را در چنته دارد، مبارک.

رخشان بنی‌اعتماد(کارگردان سینمای ایران) با اشاره به اهمیت اجرای طرح سینمایی هنر و تجربه از علاقمندان سینما دعوت کرد تا با دیدن مستند شش قرن و شش سال از فیلم‌های مستند حمایت کنند.

به گزارش ایلنا؛ متن پیام رخشان بنی‌اعتماد بدین شرح است:

آغاز اکران فیلم‌های گروه هنر و تجربه، شروع بدعتی تازه برای ادای احترام به سلیقه مخاطبان سینمای ایران ​است. رونمایی از گنجینه سینمای مستند بر پرده اکران، که نادیده‌های بی‌بدیلی از هنر و فرهنگ سرزمین‌مان را در چنته دارد، مبارک.

نمایش فیلم با ارزش شش قرن و شش سال روایت مجسم پایداری هنر و هنرمند مستندساز، و شگون سرآغاز این حرکت است و از گفته مجتبی میرتهماسب وام می‌گیرم که: مهم‌ترین سرمایه‌گذاران فیلم‌های فرهنگی، تماشاچیان فیلم هستند.

رسم دلپذیر دیدن فیلم در مقابل پرده نقره‌ای را بجا آوریم و سرمایه‌گذار آثار با ارزش فرهنگی میهنمان باشیم.

مجتبی میرطهماسب نیز با انتشار یادداشتی مردم را به دیدین این فیلم دعوت کرد. متن این یادداشت بدین شرح است:

فیلم مستند «شش قرن و شش سال» به مرحله­‌ی اکران عمومی در سینما‌ها رسید.

به عنوان کارگردان، به ناچار وظیفه­ سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی آثارم را برعهده می‌­گیرم!

به عنوان تهیه ‌کننده، به ناچار در نقش پخش‌کننده نیز فعالیت می‌­کنم!

و حالا که بالاخره یک فیلم مستند توانسته رنگ پرده­‌ی سینما به خود ببیند، جمله­ همیشگی را تکرار می‌­کنم که: «مهم­‌ترین سرمایه‌گذاران فیلم­‌های فرهنگی، تماشاچیان فیلم هستند.»

حمایت و استقبال شما، تداوم و تکرارِ اکران فیلم­‌های گروه هنر و تجربه را تضمین می‌­کند. و این تداوم، حیات سینمای مستقل و فرهنگی را…

رخشان بنی اعتماد مجتبی میر تهماسب مستند شش قرن و شش سال دعوت میرطهماسب و بنی‌اعتماد از تماشاگران مستند شش قرن و شش سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر