کد خبر: 214332 A

دو بخش از برنامه این هفته هفت جمعه ۲۵ مهر ماه اختصاص به دو فیلم خانوم به کارگردانی تینا پاکروان و آرایش غلیظ به کارگردانی حمید نعمت الله دارد.

دو بخش از برنامه این هفته هفت جمعه ۲۵ مهر ماه اختصاص به دو فیلم خانوم به کارگردانی تینا پاکروان و آرایش غلیظ به کارگردانی حمید نعمت الله دارد.

به گزارش ایلنا شقایق فراهانی به عنوان بازیگر پرکار این روزهای سینما که دو فیلم خواب زده‌ها و خانوم با بازی او در حال اکران است به همراه تینا پاکروان مدیر تولید فیلم‌های بیضایی و کیمیایی که حالا در مقام کارگردان قد علم کرده بخش اول هفت را تشکیل می‌دهند. شقایق فراهانی در حالی می‌ه‌مان برنامه هفت شده که پدرش بهزاد فراهانی در ایام جشنواره فیلم کودک می‌ه‌مان ویژه محمود گبرلوبودو چندی قبل هم فیلم متروپل با بازی او درسینما‌ها اکران شد.

در بخش دوم برنامه حمید نعمت الله کارگردان فیلم بوتیک که حالا با آرایش غلیظ به سینما برگشته درباره آخرین اثرش و مسائل روز سینمای ایران به گفتگو می‌پردازد. اما این روز‌ها فیلم ماهی و گربه شهرام مکری در سینماهای منتخب گروه هنر و تجربه با استقبال کم نظیر مخاطبانی مواجه شده که تعجب مدیران سینما‌ها را هم در پی داشته. مکری که فیلمش در جشنواره‌های خارجی هم خوش درخشیده این هفته در میزگرد جایگاه فیلم کوتاه با مانی باغبانی، سعید پوراسماعیلی و نیما عباس‌پور به تحلیل و آسیب‌شناسی در این حوزه می‌پردازند.

آیتم‌های ویژه‌ای از جمله هفت تا هفت؛ تریبون آزاد فیلم سازان فیلم کوتاه، گپ با سینماگران و… برای علاقه مندان به سینما نیز در نظر گرفته شده که در فواصل برنامه قراره پخش شوند.
گفتنی است برنامه سینمایی هفت جمعه شب‌ها ساعت ۲۳:۴۰ به روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

آرایش غلیط و خانوم به هفت می آیند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر