کد خبر: 214337 A

در گفتگو با ایلنا اعلام شد:

روز چهار شنبه ۲۳ مهر ماه که روز اول اکران فیلم ساکن طبقه وسط بود فروش فیلم ۱۰ میلیون تومان بود و روز دوم پنجشنبه ۲۴ مهر ماه به فروشی نزدیک به ۳۰ میلیون تومان دست یافته است.

اکران فیلم سینمایی ساکن طبقه وسط به کار گردان و شهاب حسینی در حالی از روز چهارشنبه ۲۳ مهر ماه در تهران آغاز شده است که این فیلم در طی دو روز به فروشی معادل ۴۰ میلیون تومان رسیده است.
حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم ساکن طبقه وسط با اشاره به میزان فروش این فیلم گفت: با وجود آنکه فیلم ساکن طبقه وسط در ۱۶ سینما درتهران اکران شده است اما تاکنون فروش خوبی داشته است.
وی ادامه داد: روز چهار شنبه ۲۳ مهر ماه که روز اول اکران این فیلم بود فروش فیلم ۱۰ میلیون تومان بود و روز دوم پنجشنبه ۲۴ مهر ماه به فروشی نزدیک به ۳۰ میلیون تومان دست یافته است.
اسماعیلی افزود: این میزان فروش در حالی حاصل شده است که فیلم ساکن طبقه وسط در سینما آزادی فقط ۲ سانس اکران شده است و سینما ملت نیز به دلیل جشنواره فیلم کوتاه تهران، فیلم را اکران نکرده است.

«ساکن طبقه وسط» نخستین فیلم شهاب حسینی در مقام کارگردان است که خودش بازی در این فیلم را در نقش‌های مختلف برعهده گرفته است و در فیلم در ۳۸ نقش مختلف بازی کرده است فیلمنامه فیلم توسط محمد هادی کریمی نوشته شده است.

فروش ۴۰ میلیون تومانی ساکن طبقه وسط در طی ۲روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر