کد خبر: 214675 A

به پاس برگزاری جشنواره فیلم کودک؛

رئیس سازمان سینمای از «محمد رضا جعفری جلوه» به واسطه برگزاری موفقیت‌آمیز بیست وهشتمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان قدردانی کرد.

حجت‌الله ایوبی(معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی) طی نامه‌ای از محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل بنیاد فارابی به واسطه برگزاری موفقیت‌آمیز بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن نامه ایوبی به جعفری جلوه به شرح زیر است:

«برگزاری موفقیت آمیز جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان، بی‌تردید مرهون درایت، مدیریت شایسته و حوصله و سعه صدر جنابعالی ودست اندرکاران به ویژه آقای مسعود شاهی دبیر محترم جشنواره است فزون بر برگزاری باشکوه، وزین و بی‌حاشیه تلاش‌های شما در سال گذشته در فعال کردن سینمای کودک و افزایش قابل توجه کمی وکیفی فیلم کودک و نوجوان ستودنی است.
امید است با استفاده از تجربه خوش امسال و به ویژه همکاری صمیمانه استان اصفهان از هم اکنون برای احیاء سینمای کودک و نوجوان در عرصه‌های تولید و توزیع و نمایش و جلب همکاری دستگاه‌های ونهادهای مختلف برنامه ریزی نمایند.
توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.»

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان از ۱۱ تا۱۴ مهر به همت بنیاد سینمایی فارابی و به دبیری «مهدی مسعود شاهی» در اصفهان برگزار شد.

ایوبی از جعفری جلوه تقدیر کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر