کد خبر: 217344 A

سایت رسمی فیلم «شیار ۱۴۳» با طرحی از ابراهیم عرفانی در آستانه اکران این فیلم سینمایی رونمایی شد.

سایت رسمی فیلم «شیار ۱۴۳» با طرحی از ابراهیم عرفانی در آستانه اکران این فیلم سینمایی رونمایی شد.
به گزارش ایلنا، سایت رسمی این فیلم به منظور اطلاع رسانی به مخاطبان و آگاهی بخشی از اخبار و رویداد‌ها، عکس‌ها، آنونس‌های فیلم و… «شیار ۱۴۳» در بخش‌های مختلف رونمایی شد.
سایت این فیلم سینمایی شامل بخش‌های مختلف چون نمایش پلان‌هایی از فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳»، اخبار و رویداد‌ها، عکس‌ها، نظرات و یک بخش ویژه با عنوان «همراه مادر» است.
ابراهیم عرفانی طراح سایت فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» در توضیح بخش‌های مختلف آن گفت: یکی از ویژگی‌های این سایت دسترسی آسان است و همچنین مراجعه کنندگان این امکان را دارند که پلان‌های مختلف این فیلم سینمایی را از طریق سایت تماشا کنند.
وی درباره طراحی بخشی با عنوان «همراه مادر» گفت: یکی از ایده‌های جالب در طراحی سایت «شیار ۱۴۳» اختصاص بخشی به عنوان «همراه مادر» است که متناسب با موضوع این فیلم سینمایی که درباره مادران شهدا است، شکل گرفته است.
عرفانی در پایان عنوان کرد: علاقمندان به این فیلم سینمایی می‌توانند همراه با مادر خود عکسی به یادگار بگیرند و برای نمایش در اختیار سایت فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» قرار دهند.
سایت فیلم «شیار ۱۴۳» به آدرس www. shiyar۱۴۳. com در دسترس است.
«شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی ساخه شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشاگران سینمای ایران در سی و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد و قرار است از نیمه آبان در سراسر کشور اکران شود.
این فیلم درباره مادری است که پسرش به جبهه رفته و سال هاست که این مادر چشم به راه پسر جوانش است تا اینکه…
مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی، حسام بیگدلو و… از جمله بازیگران این اثر هستند.

سایت فیلم «شیار ۱۴۳» رونمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر