کد خبر: 222695 A

فیلم «پانسیون دختران» به تهیه‌کنندگی حسن داها و مریم ابراهیم وند برای اولین بار بازیگران و تمام عوامل تولید را از میان بانوان سینمای ایران انتخاب کرد.

فیلم «پانسیون دختران» برای اولین بار بازیگران و تمامی عوامل تولید را از میان بانوان سینمای ایران انتخاب کرد.

به گزارش ایلنا؛ تهیه‌کننده این فیلم گفت: در این فیلم ثریا قاسمی، سودابه بیضایی، سحر قریشی، ملیکا شریفی‌نیا، حدیثه تهرانی، شیوا خنیاگر، سولماز حصاری، ژاکلین آواره به همراه تعداد دیگری از بازیگران سینما و تئاتر جلوی دوربین می‌روند و مریم ابراهیم وند این‌بار به‌عنوان کارگردان اولین تجربه فیلم بلند خود را رقم خواهد زد. امیدواریم بتوانیم این پروژه را تا جشنواره فیلم فجر به پایان برسانیم.

داها افزود: همچنین عوامل تولید عبارتند از: کارگردان: مریم ابراهیم وند، نویسندگان: فرناز امینی و مژده شبان، تصویربردار: الهه کامکار، صدابردار: فرانک کیان، چهره‌پرداز: مهسا خوش سلوک، طراح صحنه و لباس: مهشید صادقی، برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: فرناز امینی، منشی صحنه: مهناز درودی، عکاس: فاطمه داها، مشاور رسانه‌ای: محیا رضایی، تدارکات: الهه و الهام زودآشنا، پشتیبانی تولید: شرکت آبیژرسانه و مجری طرح: سینمارسانه آسیا.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مهری برای آزادی همسرش از زندان با وسوسه قتل دست و پنجه نرم می‌کند. او در این بین با دخترانی در یک پانسیون روبرو می‌شود که…

فیلم «پانسیون دختران»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر