کد خبر: 226251 A

طی حکمی از سوی همایون هاشمی،

همایون هاشمی رییس سازمان بهزیستی طی حکمی نرجس بختیارخلج را به عنوان دبیر نخستین جشنواره فیلم کوتاه سازمان بهزیستی منصوب کرد.

همایون هاشمی رییس سازمان بهزیستی طی حکمی نرجس بختیارخلج را به عنوان دبیر نخستین جشنواره فیلم کوتاه سازمان بهزیستی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، همایون هاشمی رییس سازمان بهزیستی طی حکمی نرجس بختیار خلج رییس خانه فرهنگ و هنر سازمان بهزیستی را به عنوان دبیر نخستین جشنواره فیلم کوتاه اجتماعی سازمان بهزیستی منصوب کرد. در این حکم اهداف و شرح وظایف جشنواره این‎گونه بیان شده است:

«احتراما، نظر به علائق و سوابق و تجربه شما در برگزاری فعالیت‎های فرهنگی و هنری، به موجب این حکم به عنوان دبیر نخستین جشنواره‎ فیلم کوتاه سازمان بهزیستی منصوب می‌‎گردید. شایسته است با نگاهی فراگیر به ظرفیت و امکانات فرهنگی و هنری کشور و بهره‎مندی از تعاملات مؤثر با هنرمندان فیلم‎ساز و نهادهای مسئول، زمینه‎ی ارتقاء سطح فرهنگ، دانش و نگرش عمومی به مقولات آسیب‎‌شناختی اجتماعی و خدمات سازمان بهزیستی را فراهم آورده و این سازمان را در رسیدن به اهداف متعالی‎اش یاری نمایید.
امید که در سایه الطاف خداوندی در برپایی در خورشأن این رویداد فرهنگی نیز موفق باشید.»

نرجس بختیارخلج پیش از این برگزاری موفقیت‎آمیز نخستین جشنواره تئا‌تر خیابانی بهزیستی تحت عنوان «طلوع امید» را در کارنامه مدیریت فرهنگی هنری خود دارد. وی همچنین مشاور رییس سازمان بهزیستی در امور زنان و خانواده است.

نرجس بختیارخلج دبیر نخستین جشنواره فیلم کوتاه سازمان بهزیستی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر