کد خبر: 238897 A

توحیدی به ایلنا گفت:

وزارت ارشاد باید پای مجوز‌ها و پروانه نمایش‌های خود بایستد و همچنین دربرابر نهاد‌ها و گروه‌هایی که پروانه نمایش را به رسمیت نمی‌شناسند؛ مقاومت کند.

به دنبال انتشار بیانیه‌ی خانه سینما درباره وضعیت اکران فیلم‌های مشخص؛ فرهاد توحیدی(رئیس هیات مدیره خانه سینما) از پیگیری خواسته‌های سینماگران توسط خانه سینما خبر داد.

توحیدی در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به پیگیری منافع سینماگران گفت: آنچه که برای ما مهم است منافع سینمای ایران است و ما در پیگیری منافع سینمای ایران هرگز وارد جریان‌ها یا نگاه‌های مختلف نمی‌شویم بلکه آنچه اهمیت دارد منافع کل سینمای ایران است.

وی ادامه داد: ما قبل از انتشار بیانیه و بعداز آن نیز گفتگوهایی را با سازمان سینمایی ووزارت ارشاد انجام دادیم و منتظر تغییر رویه وزارت ارشاد هستیم و تاکنون با هیچ مرجعی به جز وزارت ارشاد مذاکره نکرده‌ایم زیرا معتقدیم تنها مرجع در این حوزه وزارت ارشاد است.

توحیدی افزود: یکی از این تغییر رویه‌ها این است که وزارت ارشاد باید پای مجوز‌ها و پروانه نمایش‌های خود بایستد و همچنین دربرابر نهاد‌ها و گروه‌هایی که پروانه نمایش را به رسمیت نمی‌شناسند؛ مقاومت کند.

توحیدی ادامه داد: قطعا اگر این تغییر روش‌ها صورت نگیرد؛ خانه سینما اقدامات عملی را انجام خواهد داد اما هم‌اکنون اعلام نمی‌کنیم چه اقداماتی را در دست داریم.

فرهاد توحیدی خانه سینما وزارت ارشاد منتظر تغییر رویه وزارت ارشاد هستیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر