کد خبر: 241582 A

یلم قصه‌گو و تجربی «جینگو»؛ نگاهی متفاوت و مستقل از «تورج اصلانی» فیلمبردار تجربه‌گرای سینمای ایران است.

فیلم سینمایی «جینگو» به کارگردانی «تورج اصلانی» با حضور همکاران و عوامل آن و همچنین تعدادی از هنرمندان سینمای ایران، روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه در موزه سینما اکران ویژه می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم دیدار با همکاران و عوامل فیلم سینمایی «جینگو»(روایت معلق) اولین ساخته بلند فیلمبردار تجربه‌گرای سینمای ایران «تورج اصلانی» با حضور تعدادی از هنرمندان سینمای ایران، ساعت ۲۰ روز پنجشنبه ۲۵ دی ماه جاری در موزه سینما واقع در باغ فردوس تهران در گروه سینمای «هنر و تجربه» برگزار می‌شود.

فیلم قصه‌گو و تجربی «جینگو»؛ نگاهی متفاوت و مستقل از «تورج اصلانی» فیلمبردار تجربه‌گرای سینمای ایران است که هم‌اکنون در سینما آزادی، پردیس کوروش، موزه سینما، سینما تک خانه هنرمندان در تهران و سینما هویزه در مشهد، سینما سوره در اصفهان و پردیس سینمایی کاپری در گرگان روی پرده رفته است.

در این فیلم؛ سعید ابراهیمی‌فر با حضور هنگامه قاضیانی درکنار بازیگران تازه نفس سینمای ایران ازجمله سیاوش درخشی و اشکان یغمایی به ایفای نقش می‌پردازند. دیگر بازیگران این فیلم عبارتنداز: پانته‌آ پناهی‌ها، الهه خادمی، نیلوفر خوش‌خلق و امیرحسین بهزاد افشار.

اکران ویژه فیلم «جینگو» و دیدار با عوامل آن در موزه سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر