کد خبر: 241762 A

خبرهای از جشنواره فیلم خورشید

چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید صبح روز سه شنبه ۲۳دی ماه با نمایش فیلم لومیر(Lummiere) در سالن استاد ناصری خانه هنرمندان افتتاح می‌شود.

چهارمین جشنواره فیلم کوتاه مستقل خورشید صبح روز سه شنبه ۲۳دی ماه با نمایش فیلم لومیر(Lummiere) در سالن استاد ناصری خانه هنرمندان افتتاح می‌شود.
به گزارش ایلنا، فیلم لومیر به تهیه کنندگای ژان ماری بارب، شانتال پرین از کشور فرانسه است.
در این دوره جشنواره ۱۷ فیلم مستند، ۳۲ فیلم داستانی، ۱۳ فیلم تجربی، ۹ انیمیشن، ۹ ویدئو آرت و ۳۳ فیلم در بخش دریچه‌ای به فیلم کوتاه جشنواره به نمایش در می‌آید. همچنین در بخش چشم انداز ۷ فیلم از فرانسه، ۲ فیلم از هلند، ۲ فیلم از مجارستان و یک فیلم از آلمان نیز، به نمایش در خواهد آمد.
فیلمهای این جشنواره از روز سه شنبه ۲۳ در سالن استاد شهناز از ساعت ۱۰ تا ۱۵:۳۰ و در سالن استاد ناصری از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ به نمایش در می‌آیند.
همچنین، در قالب نمایشگاه پوستر ۴۴ پوس‌تر منتخب در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

همچنین پنج کارگاه تخصصی همزمان با برنامه‌های مختلف جشنواره از ۲۳ تا ۲۵ دی ماه جاری در محل خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.
عناوین کارگاه‌های تخصصی این جشنواره به این ترتیب است:
کارگاه ویدئو آرت / امید راد، شخصی نگاری / مونا زاهد، مستند و تجربی / محمود رحمانی، بازاریابی فیلم کوتاه / مرجان علیزاده و کارگردانی خلاق / وحید وکیلی فر.
این کارگاه‌ها، در سالن امیرخانی برگزار می‌شود و استفاده برای همه فیلمسازان راهیافته به جشنواره ٬ دانشجویان سینما و انجمن سینمای جوان و اهالی رسانه رایگان و آزاد است.

افتتاح جشنواره با نمایش فیلم لومیر و برگزاری ۵کارگاه تخصصی خبرهای از جشنواره فیلم خورشید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر