کد خبر: 246361 A

ابوالفضل جلیلی با انتشار یاداشتی اعلام کرد:

قرار بود ۲۰۰ میلیون تومان قرض بدهند و من با کمک دوستانم فیلم را بسازم نه اینکه میلیاردها تومان پول بلاعوض بدهند. یک سال و نیم درخواست درپی درخواست؛ تا آنکه از خودم بدم آمد. پروانه ساخت را هم دیگر تمدید نمی‌کنند.

ابوالفضل جلیلی که مدت‌هاست قصد دارد فیلم سینمایی مسیر معکوس را بسازد؛ با انتشار متنی از عدم همکاری سازمان سینمایی در ساخت این فیلم گلایه کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ در متن ابوالفضل جلیلی که اختصاصا در اختیار ایلنا قرار گرفته آمده است:

تمام درها را به رویم بسته‌اند اما در رحمت به رویم بسته نیست. سالهاست که می‌خواهم مسیر معکوس را بسازم؛ از دولت قبلی پروانه ساخت گرفتم اما امکانش فراهم نشد؛ دولت یازدهم که بر سر کار آمد سرمایه‌گذار ژاپنی داشتم اما دکتر ایوبی گفت خودمان کمک می‌کنیم همینجا فیلم را بساز. تاکید هم داشتند که شما باید برای جشنواره امسال فیلم بسازید. قبول کردم چون به دکتر ایوبی علاقه و اعتقاد داشته و دارم. قرار شد فارابی کمک کندکه آقای جعفری جلوه موافقت نکرد و از همان لحظه درها یکی یکی بسته شد. ایوبی هم احتمالا پشیمان شد اما صریح نگفت. قرار بود ۲۰۰ میلیون تومان قرض بدهند و من با کمک دوستانم فیلم را بسازم نه اینکه میلیاردها تومان پول بلاعوض بدهند. یک سال و نیم درخواست درپی درخواست؛ تا آنکه از خودم بدم آمد. پروانه ساخت را هم دیگر تمدید نمی‌کنند و می‌گویند روز از نو روزی از نو. حالا دیگر هیچ کمکی از هیچکسی نمی‌خواهم و این متن را هم به این دلیل نوشتم که به خودم امید و انگیزه بدهم که باید ساخت حتی اگر همه درها به رویمان بسته شود. چه خیالی که در رحمت حق همیشه باز است و مسیر معکوس ساخته می‌شود انشاا…

ابوالفضل جلیلی مسیر معکوس سرانجام ساخته می‌شود نامه‌ سرگشاده‌ی ابوالفضل جلیلی به حجت‌الله ایوبی ابوالفضل جلیلی به «مسیر معکوس» می‌رسد؟
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر