کد خبر: 253749 A

در شصت‌و‌یکمین شماره مجله ۲۴ دو پرونده برای فیلم‌های «ویپلش» و «خواب زمستانی» منتشر شده و پرونده بازیگر ماه این شماره از ۲۴ به مرور کارنامه استیو کارل اختصاص دارد.

شصت‌و‌یکمین شماره مجله ۲۴ با مجموعه مطالبی درباره سی‌و‌سومین دوره جشنواره فیلم فجر منتشر شد.

به گزارش ایلنا، گزارش روزشمار جشنواره‌، گزارش نشست‌های خبری، نظرخواهی از منتقدان درباره بهترین‌ها و بدترین‌های جشنواره و یادداشت‌هایی به قلم مجید اسلامی و فرنوش حبیب‌نژاد درباره فیلم‌ها و حواشیجشنواره بخشی از مطالب این مجموعه است. در یادداشت سردبیر هم به چند نکته درباره دورهٔ اخیر جشنواره فجر پرداخته شده است. عکس روی جلد این شماره به همین مناسبت به تصویری از باران کوثری، برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن، و محمود کلاری اختصاص یافته است.

در بخش سینمای دنیای این شماره از مجله ۲۴ علاوه بر مرور چهره‌های ماه و نقل‌قول‌های ماه، گزارشی دربارهٔ هشتاد‌و‌هفتمین مراسم اسکار منتشر شده است. بخش روی پرده هم به معرفی فیلم‌های «هابیت: نبرد پنج ارتش»، «فاکس کچر»، «بازی تقلید»، «خروج: خدایان و پادشاهان»، «سلما» و «درون جنگل» اختصاص دارد.

در شصت‌و‌یکمین شماره مجلهٔ ۲۴ دو پرونده برای فیلم‌های «ویپلش» و «خواب زمستانی» منتشر شده است. گفت‌وگو با دمی‌ین شزل، جی. کی. سیمونز و یادداشت‌هایی از احسان خوش‌بخت، علی مصلح‌حیدرزاده، آرش خوش‌خو و جیمز براردینلی در پروندهٔ فیلم «ویپلش» منتشر شده است. گفت‌وگو با نوری بیلگه جیلان و یادداشت‌هایی به قلم مجید اسلامی و محمد وحدانی هم در پروندهٔ فیلم «خواب زمستانی» به چاپ رسیده است.

پرونده بازیگر ماه این شماره از ۲۴ به مرور کارنامه استیو کارل اختصاص دارد. دربارهٔ مایکل اسکات کاراکتری که استیو کارل را با او می‌شناسند، گفت‌وگو با استیو کارل و یادداشت‌هایی از فرنوش حبیب‌نژاد و احسان لطفی عناوین مهم‌ترین مطالب این پرونده است.

در بخش کارگاه علاوه بر معرفی برنامه‌های برگزیدهٔ تلویزیون و کتاب‌های جدید سینمایی و یادداشت‌هایی درباره فیلم‌های مهم سینمای دنیا، مجموعه مطالبی درباره سریال «فارگو» منتشر شده است. یک خاطره سینمایی از شهریار توکلی دربارهٔ علاقه‌اش به بروس لی، یادی از موسیقی متن فیلم «صبحانه در تیفانی» و پرونده‌ای دربارهٔ فیلم «سفر در ایتالیا» به همراه مطالبی از اینگرید برگمن، روبرتو روسلینی و مارتین اسکورسیزی و یادداشتی از آرش خوش‌خو را هم می‌توانید در بخش نوستالژی مجله بخوانید.

کریم نیکو‌نظر، احسان عمادی و فاطمه قانع‌بیگی هم در بخش وبلاگ شماره اسفندماه مجله ۲۴ یادداشت‌هایی درباره مراسم اسکار نوشته‌اند.

شماره اسفندماه مجله ۲۴ منتشر شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر