کد خبر: 253774 A

اولین کارگاه پنجاه و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اروند صبح امروز در آبادان با موضوع ایده پردازی در فیلم توسط حبیب احمدزاده برگزار شد.

پنجاه و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اروند صبح امروز در آبادان با حضور محمود کلاری و اصغر فرهادی آغاز به کارد کرد. پیش از این قرار بود عباس کیارستمی در این جشنواره کارگاهی برگزار کند که به دلیل مشکل جسمی این حضور میسر نشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ اولین کارگاه پنجاه و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اروند صبح امروز یک بهمن در آبادان با موضوع ایده پردازی در فیلم توسط حبیب احمدزاده برگزار شد.

پیش از این قرار بود در اولین روز جشنواره محمود کلاری فیلمبردار برجسته سینمای ایران کارگاه برگزار کند که به دلیل تغییر در برنامه های جشنواره به روز دوم موکول شد.

پیش از این قرار بود عباس کیارستمی نشست تخصصی سینمای تجربی را در پنجاه و دومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «اروند» برگزار کند؛ که به دلیل بیماری جسمی در این جشنواره این حضور میسر نشد.

این جشنواره در روزهای یکم تا چهارم اسفند ماه در آبادان به دبیری حمید فرخ نژاد و به همت انجمن سینمای جوانان ایران و با حمایت سازمان مناطق آزاد برگزار می شود. که برگزاری سه کارگاه تخصصی با حضور حبیب احمدزاده با موضوع ایده پردازی در فیلم، محمود کلاری با موضوع تصویربرداری و اصغر فرهادی با موضوع فیلمنامه نویسی در سالن همایش های هتل کاروانسرای پارس آبادان، تور عکاسی در خرمشهر با حضور محمد مهدی رحیمیان و نقدو بررسی عکس ها، تور عکاسی آبادان، نشست تخصصی عکس با حضور محمد مهدی رحیمیان، بهنام صدیقی، محمد حسین حیدری و نشست های شبانه با حضور سینماگران از برنامه های پنجاه و دومین جشنواره منطقه ای سینمای جوان اوند است. همچنین رضا میرکریمی، بابک کریمی، محسن امیر یوسفی، روح الله حجازی ااز جمله مهمانان جشنواره هستند.

اصغر فرهادی ایران سالن همایش سینمای ایران عباس کیارستمی عکاسی مناطق آزاد حضور جشنواره اروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر