کد خبر: 104585 A

استاندار تهران:

اساسا نگاه کار‌شناسی به مسایل تهران در رفع مشکلات بسیار کارساز بوده سعی ما بر این است که از بدنه کار‌شناسی موجود حداکثر استفاده را کنیم.

ایلنا: استاندار تهران گفت: تهران آیینه تمام نمای کشور است و هراقدام مثبتی که در تهران انجام شود می‌تواند به سایر نقاط کشور هم تعمیم پیدا کند.

به گزارش ایلنا، " سید حسین هاشمی " صبح امروز در اولین نشست خود با کارکنان استانداری تهران که با حضور معاونین، مدیران کل، مشاورین و کارمندان در محل سالن اجتماعات استانداری تهران برگزارشد تصریح کرد: اساسا نگاه کار‌شناسی به مسایل تهران در رفع مشکلات بسیار کارساز بوده سعی ما بر این است که از بدنه کار‌شناسی موجود حداکثر استفاده را کنیم.

هاشمی افزود: نیروی انسانی کار‌شناس در هر مجموعه‌ای به منزله سرمایه‌ای بی‌بدیل محسوب می‌شود وباید نگاهی راهبردی این مقوله داشت.

استاندار تهران تاکیدکرد: باید فضایی در ادارات و دستگاه‌ها حاکم شود که از فکر و اندیشه خلاق حمایت کرد و چراکه تحول اداری نیازمند اندیشه خلاق و پویا است.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: باید ازتمام ظرفیت‌های موجود در استان استفاده کرد و تهران بعنوان‌ام القرای جهان اسلام ظرفیت ویژه‌ای دارند. وی بر تعامل سازنده با همه اقشار از جمله نهاد روحانیت و ایمه جمعه تاکید کرد و گفت: این نهاد همیشه و همواره در کنار مردم قرار داشته و مواضع این نهاد به نوعی مکمل اقدامات دولت محسوب می‌شوند.

استاندار تهران تاکید کرد: هرچند مسولین اقدامات موثری در استان انجام داده‌اند اما این استان نیازمند کارهای بنیادین است که موجب توسعه متوازن و پایدار در این استان خواهد شد.

استانداری تهران جهان اسلام دولت سالن اجتماعات سرمایه مشکلات نیروی انسانی تهران استاندار روحانیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر