کد خبر: 109185 A

سخنگوی شهرداری تهران در گفت و گو با ایلنا:

قرار بود در پایان شهریورماه صدر افتتاح شود اما یک ماه تا ۴۵ روز افتتاح آن به دلایلی به تاخیر افتاد / در پروژه بزرگی همچون صدر این تاخیرها طبیعی است.

ایلنا: سخنگوی شهردار تهران، گفت: پروژه صدر تا آبان‌ماه به صورت کامل به بهره برداری می‌رسد.

سیدمحمدهادی ایازی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره انتقاد برخی از اعضای شورای شهر تهران نسبت به تاخیر در افتتاح پروژه صدر، اظهار کرد: قرار بود در پایان شهریورماه این پروژه افتتاح شود اما یک ماه تا ۴۵ روز افتتاح آن به دلایلی به تاخیر افتاد.

وی ادامه داد: در پروژه بزرگی همچون صدر که تحریم‌ها بر آن تاثیرگذار بود، این تاخیرها طبیعی است اما در نهایت این پروژه تا آبان ماه به بهره برداری خواهد رسید.

سخنگوی شهردار تهران، با بیان اینکه قسمت پایینی پل نظام بخشی بصری شده و تا پایان هفته به اتمام می‌رسد، تصریح کرد: ‌ نمای اطراف زیر پل صدر کامل شده و فضای سبز آن نیز به اتمام رسیده است.

ایازی از افتتاح پروژه صدر تا سر قیطریه تا پایان مهرماه خبر داد و اظهار کرد: پروژه صدر تا امام علی(ع) نیز تا پایان آبان ماه به بهره بردای خواهد رسید.

وی درباره هزینه تمام شده پروژه نیز گفت: اطلاعات دقیقی از این مساله ندارم اما پروژه صدر، مطالعات و بودجه آن به تصویب شورای شهر رسیده است و از این بابت نگرانی وجود ندارد.

سخنگوی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر